Doradca klienta (nr 6538)

Miejsce pracy: 85-848 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca dla studentów Zakres obowiązków: - stały kontakt z klientem - stałe monitorowanie stron internetowych naszych partnerów - obsługa baz danych klientów i stron internetowych - dbanie o dobry wize
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 24.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Mediskin sp. z o.o.
    Adres: Popiełuszki 19 lok. 7, 01-595 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: 54.euroline@gmail.com
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adres e-mail: 54.euroline@gmail.com
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    zamawianie części u dostawców
    StPr/18/6675
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Diagnostyka i naprawa pojazdów
    StPr/18/6674

    pomoc przy naprawie pojazdów
    StPr/18/6673

    naprawa pojazdów samochodowych
    StPr/18/6672

    StPr/18/6664

    proste prace wiertarskie
    StPr/18/6665

    Obsługa administracyjno-organizacyjna sekretariatu, koordynacja obiegu dokumentów, współpraca z działem kadr i księgowości. kwota wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą 1/2 etatu
    StPr/18/6666
    wynagrodzenie od od 1 500 PLN

    Zapoznanie z instrukcjami BHP, instrukcjami obsługi automatów, sposoby ustawiania maszyn na poszczególne detale, pomoc w nadzorze i kontroli.
    StPr/18/6667

    Przyuczenie na stanowisko obsługi aut. zapoznanie z instrukcjami BHP, odczytywanie rysunków do obróbki, ustawianie automatów do danego detalu.
    StPr/18/6668

    - istnieje możliwość zatrudnienia na 1/2 etatu
    StPr/18/6669
    wynagrodzenie od od 1 050 PLN