Pomocnik cukiernika (nr 6593)

Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie ciasta, formowanie, smażenie oraz lukrowanie pączków.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 22.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • zdolności manualne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgos
      Numer telefonu: 0000000
      E-mail: paczkarniabydgoszcz@gmail.com
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: e-mail: paczkarniabydgoszcz@gmail.com
      - praca przy odbiorach okien pcv i aluminium montowanych na budowach na terenie Bydgoszczy
      StPr/18/6632
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      StPr/18/6619
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      Obsługa recepcji serwisu, odbieranie połaczeń przychodzących, prowadzenie kalendarza wizyt serwisowych.
      StPr/18/6621
      wynagrodzenie od do 2 775 PLN

      kompletacja wysyłek, załadunek, przenoszenie opon do tira, dbanie o porządek w magazynie praca w systemie dwuzmianowym
      StPr/18/6625
      wynagrodzenie od od 14,5 PLN

      - dowóz butli do klientów na wskazane adresy - załadunek i rozładunek samochodu - wydawanie dokumentów sprzedaży m-ce pracy Bydgoszcz i okolice
      StPr/18/6626

      StPr/18/6628
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      - pierwsza umowa - zlecenie, kolejna umowa o pracę system wynagradzania: miesięczny lub tygodniowy
      StPr/18/6630
      wynagrodzenie od 13,7 - 25 PLN

      serwis techniczny maszyn i urządzeń
      StPr/18/6612
      wynagrodzenie od 2 100 - 4 000 PLN

      StPr/18/6613

      StPr/18/6614