Pracownik do działu zamówień części (nr 6675)

Miejsce pracy: Solna 7, 85-862 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zamawianie części u dostawców
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pracodawca: PHU "AUTO-RAFMAR" MARCIN SZWARC RAFAŁ PALUCH SPÓŁKA CYWILNA
      Adres: Solna 7, 85-862 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 697 995 095, 52 361 16 59
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt tel. w godz. 9.00-15.00: 697 995 095 lub 52 361 16 59
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 9.00 - 15.00
      Utrzymywanie porządku i czystości w wyznaczonych rejonach budynku szkoły
      StPr/18/7125
      wynagrodzenie od od 1 740 PLN

      sprawdzanie terminów ważności produktów, obsługa kasy fiskalnej
      StPr/18/7115
      wynagrodzenie od od 2 450 PLN

      StPr/18/7116

      sprawdzanie terminów ważności produktów, obsługa klientów na stanowisku mięsnym
      StPr/18/7117
      wynagrodzenie od od 2 550 PLN

      StPr/18/7118

      obsługa pras i maszyn produkcyjnych do wyrobu kabli
      StPr/18/7120
      wynagrodzenie od od 2 650 PLN

      koordynowanie prac elektrycznych na terenie Polski
      StPr/18/7124
      wynagrodzenie od od 14 PLN

      ZAKRES ZADAŃ: - zaopatrzenie oddziałów, klinik, przychodni i zakładów w produkty lecznicze i wyroby medyczne oraz prowadzenie stosownej dokumentacji; - wydawanie produktów leczniczych pacjentom ambul
      StPr/18/7128
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Zakres obowiązków: - pomoc przy procesach technologicznych w kuchni, - przygotowywanie surowców do produkcji posiłków, - dystrybucja posiłków chorym w oddziałach, - zbieranie i mycie naczyń po posiłka
      StPr/18/7129
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      wykonywanie operacji ślusarskich i spawalniczych, przeprowadzanie testów wyrobów gotowych zgodnie z instrukcją i obowiązującą dokumentacją (praca II zmianowa: 6.0-14.00, 14.00-22.00, 3 m-ce okres pró
      StPr/18/7131
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN