Nastawiacz automatów tokarskich sekwencyjnych (nr 6667)

Miejsce pracy: Zachodnia 18, 85-444 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Zapoznanie z instrukcjami BHP, instrukcjami obsługi automatów, sposoby ustawiania maszyn na poszczególne detale, pomoc w nadzorze i kontroli.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 18.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: istnieje możliwość przyuczenia
    Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE " ASBOL "- IMPORT-EKSPORT ADAM WEŁNA
    Adres: Zachodnia 18, 85-444 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: asbol@pro.onet.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty ze świadectwami pracy w godz. 9:00-13:00: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE " ASBOL "- IMPORT-EKSPORT ul. Zachodnia 20 B
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
    Utrzymywanie porządku i czystości w wyznaczonych rejonach budynku szkoły
    StPr/18/7125
    wynagrodzenie od od 1 740 PLN

    sprawdzanie terminów ważności produktów, obsługa kasy fiskalnej
    StPr/18/7115
    wynagrodzenie od od 2 450 PLN

    StPr/18/7116

    sprawdzanie terminów ważności produktów, obsługa klientów na stanowisku mięsnym
    StPr/18/7117
    wynagrodzenie od od 2 550 PLN

    StPr/18/7118

    obsługa pras i maszyn produkcyjnych do wyrobu kabli
    StPr/18/7120
    wynagrodzenie od od 2 650 PLN

    koordynowanie prac elektrycznych na terenie Polski
    StPr/18/7124
    wynagrodzenie od od 14 PLN

    ZAKRES ZADAŃ: - zaopatrzenie oddziałów, klinik, przychodni i zakładów w produkty lecznicze i wyroby medyczne oraz prowadzenie stosownej dokumentacji; - wydawanie produktów leczniczych pacjentom ambul
    StPr/18/7128
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Zakres obowiązków: - pomoc przy procesach technologicznych w kuchni, - przygotowywanie surowców do produkcji posiłków, - dystrybucja posiłków chorym w oddziałach, - zbieranie i mycie naczyń po posiłka
    StPr/18/7129
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    wykonywanie operacji ślusarskich i spawalniczych, przeprowadzanie testów wyrobów gotowych zgodnie z instrukcją i obowiązującą dokumentacją (praca II zmianowa: 6.0-14.00, 14.00-22.00, 3 m-ce okres pró
    StPr/18/7131
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN