Szwaczka maszynowa

Nr oferty: StPr/18/1863Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Miejsce pracy: Świecka 8, 85-040 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: szycie odz. damskiej lekkiej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 08.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Umiejętność szycia
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: P.U.H RENATA PĘZIOŁ
      Adres: Graniczna 8a, 85-201 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Renata Pęzioł
      Numer telefonu: 513-190-048
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Utrzymywanie porządku i czystości w wyznaczonych rejonach budynku szkoły
      StPr/18/7125
      wynagrodzenie od od 1 740 PLN

      sprawdzanie terminów ważności produktów, obsługa kasy fiskalnej
      StPr/18/7115
      wynagrodzenie od od 2 450 PLN

      StPr/18/7116

      sprawdzanie terminów ważności produktów, obsługa klientów na stanowisku mięsnym
      StPr/18/7117
      wynagrodzenie od od 2 550 PLN

      StPr/18/7118

      obsługa pras i maszyn produkcyjnych do wyrobu kabli
      StPr/18/7120
      wynagrodzenie od od 2 650 PLN

      koordynowanie prac elektrycznych na terenie Polski
      StPr/18/7124
      wynagrodzenie od od 14 PLN

      ZAKRES ZADAŃ: - zaopatrzenie oddziałów, klinik, przychodni i zakładów w produkty lecznicze i wyroby medyczne oraz prowadzenie stosownej dokumentacji; - wydawanie produktów leczniczych pacjentom ambul
      StPr/18/7128
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Zakres obowiązków: - pomoc przy procesach technologicznych w kuchni, - przygotowywanie surowców do produkcji posiłków, - dystrybucja posiłków chorym w oddziałach, - zbieranie i mycie naczyń po posiłka
      StPr/18/7129
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      wykonywanie operacji ślusarskich i spawalniczych, przeprowadzanie testów wyrobów gotowych zgodnie z instrukcją i obowiązującą dokumentacją (praca II zmianowa: 6.0-14.00, 14.00-22.00, 3 m-ce okres pró
      StPr/18/7131
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN