Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
00:00, 30.10.2018
Wielu kierowców woli wykupić pełen pakiet ubezpieczenia, niż tak naprawdę poszukać zaufanej firmy udzielającej pomoc drogową. Oczywiście posiadanie ubezpieczenia komunikacyjnego, samo w sobie nie jest niczym złym. Ale pod żadnym pozorem nie powinniśmy zapominać o licznych wyłączeniach, które mogą doprowadzić do wielu komplikacji lub też ograniczonego pola manewru firmy, która przyjedzie nam z pomocą.
13:22, 23.10.2018
Wielka popularność, jaką cieszą się telefony Apple'a jest od dawna obiektem wielu komentarzy i dociekań. Czy rzeczywiście jest ona po prostu bezpośrednim rezultatem praktycznych zalet tych urządzeń? Czy też może chodzi jedynie o markę? Najlepszym sposobem na to, by rozwikłać te wątpliwości, jest samodzielne tego sprawdzenie. Pewnym problemem może być jednak bariera finansowa.
14:23, 10.10.2018
Kobiety zapytane, ile średnio są w stanie przeznaczyć na prezent dla swojego męża, zazwyczaj podają kwotę 50 zł. Nie jest to ani dużo ani mało, lecz czy aby na pewno za tę cenę da się kupić mężczyźnie coś innego, niż kolejną parę bokserek? Owszem. Zapraszamy do sprawdzenia, jakie prezenty można podarować ukochanemu za kwotę nie większą, niż (żeby nie było za łatwo!) 40 zł. Poznaj nasze pomysły i wybierz najlepszą opcję.
10:12, 08.10.2018
Jeśli zajmujesz się tworzeniem wystaw prac, z pewnością nieraz miałeś do czynienia z obrazami o niestandardowych wymiarach lub kształtach. Jak sobie radzić, kiedy trzeba obramować dzieło innej wielkości, niż pozostałe? Czy istnieją ramy, wewnątrz których nawet małe obrazy będą się ładnie prezentować? Odpowiedzi i liczne porady znajdziesz poniżej.
00:00, 05.10.2018
Salon to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. To tam przyjmujemy gości, spożywamy świąteczne rodzinne posiłki czy odpoczywamy po trudach pracy. Dobrze urządzony jest swego rodzaju wizytówką i dumą każdego domownika. Równie istotne jak meble jest odpowiednie oświetlenie salonu. Może ono optycznie powiększyć lub zmniejszyć jego rozmiary, nadać pożądany klimat lub po prostu stanowić praktyczną i funkcjonalną ozdobę. Powstaje zatem pytanie, jak wybrać lampę do salonu? Przyjrzyjmy się najpopularniejszym typom oświetlenia i przydatnym wskazówkom.
14:49, 28.09.2018
Damska garderoba może być pełna spódnic, swetrów, butów, a także torebek, które mogą stać się dopełnieniem lub głównym elementem stylizacji. Nic zatem dziwnego, że niektóre kobiety mają w swojej szafie niezliczone ilości torebek, od malutkich kopertówek po wielkie torebki pełne niezliczonych kieszeni i przegródek. Patrząc na historię mody można zauważyć, że wiele modeli ubrań czy właśnie torebek, wraca po latach do łask. Tak też jest z torebką listonoszką, która jest stylowym i uniwersalnym elementem garderoby kobiet, ceniących wygodę i użyteczność.
13:52, 27.09.2018
Sport to zdrowie i zawsze powinniśmy znaleźć na niego czas. Najczęstsze postanowienie noworoczne to właśnie postanowienie, że od nowego roku zaczniemy ćwiczyć. Jednak prawda jest taka, że często znajdujemy jakąś wymówkę. Może jednak jak zapoznacie się z tym tekstem, to znajdziecie motywację do tego, aby ruszyć się z kanapy.
11:35, 27.09.2018
Depilacja to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Jego częstotliwość zależy od indywidualnych preferencji. Te także wpływają na wybieraną metodę.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
15:27, 24.09.2018
Motor Trade Insurance jest jednym z rodzajów ubezpieczeń dla przedsiębiorców. Dzięki niemu możliwe jest objęcie ochroną firmowej floty samochodowej (np. aut dostawczych i ciężarowych), a także samochodów należących do klientów firmy. Jakie przedsiębiorstwa mogą skorzystać z Motor Trade Insurance?
REKLAMA
14:13, 20.09.2018
Adwokaci wykonują zawód bardzo specyficzny. Reprezentują interesy swoich klientów i mają obowiązek robić to jak najlepiej bez względu na swój własny, osobisty do nich stosunek oraz to, co myślą o danej sprawie. Na myśl przychodzi tu przede wszystkim sytuacja obrońców w procesach karnych: do obrony przed sądem ma prawo każdy, nawet zabójca, gwałciciel czy zwyrodnialec, którego czyny budzą odrazę u każdego zdrowo myślącego człowieka. Adwokaci nierzadko słyszą pytanie „jak pan(i) może bronić kogoś takiego?!”.
12:10, 17.09.2018
Podeszły wiek to dość trudny etap dla każdego człowieka. Słabnące siły, często demencja, a wielu przypadkach także znacznie poważniejsze choroby i zaburzenia powodują, że jesień życia to czas niełatwy, stawiający wiele wyzwań zarówno przed osobą starszą, jak i jej opiekunem. Odpowiednie przygotowanie do opieki nad seniorem jest więc niezwykle ważne i może przynieść wiele obopólnych korzyści, tym samym sprawiając, że praca z osobą starszą przyniesie satysfakcję i radość z pomagania innym. Myślisz o pracy w charakterze opiekuni osób starszych i zastanawiasz się, jakie cechy powinna posiadać osoba, która wykonywałaby ten zawód z powołaniem? Zachęcamy do przeczytania artykułu.
13:38, 11.09.2018
Swoją popularność iglaki zawdzięczają różnorodności form, w jakich występują oraz swojej dekoracyjności nie tylko latem, ale także zimą. Zapewnienie im zdrowego wyglądu i intensywnego wzrostu wymaga jednak nieco pracy. Jak zatem prawidłowo o nie dbać, aby były piękne i okazałe?
14:42, 06.09.2018
Papa to materiał, który od lat zyskuje na popularności. Decyduje o tym po pierwsze cena, która pozwala inwestorom na większą kontrolę nad budżetami projektów. W dalszej kolejności branża budowlana stawia na bitum przez jego ogromną uniwersalność i coraz lepsze parametry techniczne. Trzeba bowiem powiedzieć, że dzisiejsza generacja produktów ogromnie różni się od tradycyjnej papy sprzed lat. Poniżej pokażemy, gdzie najlepiej sprawdzi się asfaltowe pokrycie.
1
08:58, 22.08.2018
Chciałabyś pracować za granicą ponieważ kusi Cię perspektywa wyższych zarobków? Zostań opiekunką seniorów w Wielkiej Brytanii i nie martw się formalnościami i organizacją podróży. Promedica24 to polska firma będąca europejskim liderem w zakresie usług opieki domowej dla osób starszych. Obecnie poszukuje opiekunek zainteresowanych pracą w UK. Firma zapewnia umowę i jasne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i organizację wyjazdu i pobytu za granicą, a także powrotu do Polski.
REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone