REKLAMA

REKLAMA
06:00, 07.12.2017
Życie często stawia przed nami różnorakie wyzwania. Czasem jednak odnosimy wrażenie, iż jest ich zwyczajnie zbyt wiele. Chcemy równocześnie realizować swoje pasje, być świetnymi pracownikami, wspaniałymi rodzicami, dobrymi przyjaciółmi, ludźmi oczytanymi i zaznajomionymi z kulturą, a przy okazji modnymi, wysportowanymi oraz dbającymi o dietę. Jak to wszystko pogodzić? Czy da się znaleźć w sobie wystarczająco dużo samozaparcia oraz dyscypliny? Cho wszystko to wymaga olbrzymiej pracy, to jednak możemy urządzić nasze otoczenie tak, aby ułatwiło nam zadanie. Świetnym rozwiązaniem będzie na przykład trafny plakat motywacyjny, który za pomocą kilku słów albo prostej grafiki uchwyci to, co dla nas najważniejsze i doda nam sił w chwili kryzysu. Dziś przedstawimy Wam kilka pomysłów na taką dekorację do domu (i nie tylko) oraz opowiemy nieco więcej o jej zaletach. Jeśli więc i Wam brakuje czasem motywacji na drodze do wyznaczonych sobie celów – zapraszamy do lektury!
14:58, 23.11.2017
Każdy z nas – rzadziej lub częściej, ale jednak – dostaje różnego rodzaju paczki. Czy zwróciliście państwo uwagę na to, w jaki sposób są one zapakowane? Listy, które zawierają delikatne przedmioty, czy duże paczki, najczęściej ze sprzętem elektronicznym, poza tym, ze są zabezpieczone kartonem i styropianem, nierzadko też dodatkowo są owinięte folią bąbelkową. Dlaczego właśnie nią? Jakie właściwości posiada folia bąbelkowa, że jej zastosowanie w przemyśle pocztowym jest tak szerokie? Odpowiedzi na te pytania, z całą pewnością znajdziecie w poniższym artykule.
10:17, 20.11.2017
Wizyta u teściowej to jedna z najbardziej stresujących sytuacji dla kobiety. Co ciekawe nie ma tu raczej znaczenia czy ma być ona dopiero „mamusią”, czy jesteśmy już po ślubie kilka lat. Rodzaj relacji – ciepłe czy bardziej zdystansowane również nie zmieniają tego, że zawsze chcemy czuć się pewne siebie i piękne. W pierwszej kolejności wybieramy fason, decydujemy się na kolor sukienki i dobieramy dodatki. Co zrobić kiedy wybrana kreacja wydaje nam się zbyt nuda lub w znaczny sposób odbiegająca od najnowszych trendów mody? Poniżej przedstawimy kilka sposobów.
08:00, 14.11.2017
W związku z nadchodzącą zimą, warto pamiętać nie tylko o samochodzie na zewnątrz, ale także w środku. Wraz ze spadkiem temperatury spada pojemność akumulatora. Rośnie jednocześnie pobór prądu przez rozrusznik. Przy dwudziestostopniowym mrozie samochodowa bateria wykazuje tylko połowę swojej znamionowej pojemności, natomiast wartość prądu rozruchowego rozrusznika wzrasta dwukrotnie. W takich warunkach niezwykle ważne jest, aby prąd do rozrusznika mógł trafiać bez przeszkód. Miejscem, gdzie mogą występować niepotrzebne opory, jest połączenie przewodu z zaciskiem przy wyłączniku elektromagnetycznym. Warto więc sprawdzić, czy nakrętka zacisku nie jest obluzowana i jeśli tak, to ją mocniej dokręcić.
00:00, 10.11.2017
Średnia cena ubezpieczenia OC różni się w zależności od wykonywanego zawodu lub zajęcia. Kierowcy z niektórych grup zawodowych płacą o kilkaset złotych więcej niż inni uczestnicy ruchu drogowego. Kto zatem płaci najwięcej, a kto najmniej?
12:51, 09.11.2017
Na co koniecznie należy zwrócić uwagę, jeśli chodzi o organizowanie przyjęcia weselnego? Czy są jakiekolwiek kwestie, które muszą zostać w tym przypadku wzięte pod uwagę w pierwszej kolejności? Sala weselna to chyba jeden z pierwszych punktów do odhaczenia na „to do list” przed ceremonią. O czym zatem powinniśmy pamiętać, kiedy chcemy wybrać odpowiedniej jakości salę? Na co zwracać uwagę przy jej wyborze? Na te pytania, z całą pewnością znajdziecie odpowiedzi w naszym artykule.
08:40, 08.11.2017
Właściciele firm, coraz częściej stawiają na rozwój własnej firmy poprzez szkolenia swoich pracowników. Podnoszenie kwalifikacji, integracja pracowników czy zdobywanie nowych umiejętności interpersonalnych – to tylko niektóre z bardzo wielu korzyści, które możemy osiągnąć jeśli zdecydujemy się na zorganizowanie szkolenia wyjazdowego. A jeśli dodatkowo zadbamy o to, aby lokalizacja, w której ma miejsce nasze szkolenie, była jak najbardziej atrakcyjna, możemy mówić o pełnym sukcesie.
10:38, 02.11.2017
Na co w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę, jeśli chcemy prawidłowo zaplanować budżet naszej firmy? Które czynniki będą dla nas najistotniejsze? Z tymi dylematami musi się zmierzyć praktycznie każdy przedsiębiorca, jeśli chce we właściwy sposób zarządzać swoją firmą i jeśli zależy mu na jej prawidłowym rozwoju. Warto jest zatem poznać podstawy, jeśli mowa o właściwym planowaniu budżetu firmowego.
11:13, 31.10.2017
Czy dziecko powinno pracować na laptopie? Jeśli tak to jaki laptop będzie w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o jego zakup? Na co koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę, jeśli chodzi o wybranie właściwych parametrów technicznych sprzętu? To pytania, z którymi bardzo wiele osób musi się w którymś momencie zmierzyć. My mamy przygotowane rozwiązania dotyczące dwóch propozycji sprzętu komputerowego.
13:52, 24.10.2017
Firmy z wielu branży są zmuszone do wysyłania towarów i dokumentów do swoich klientów i kontrahentów. Opakowania na te przesyłki kupowane za każdym razem wiążą się z większymi kosztami i niepotrzebnymi opóźnieniami. Znacznie lepiej wcześniej zaplanować ich zakup. Kartony i koperty różnych wymiarów można zamówić przez internet lub stacjonarnie. Czym kierować się przy wyborze sklepu z opakowaniami?
REKLAMA
00:01, 19.10.2017
Spotkanie „Profilaktycznie o…zdrowiu” poświęcone zaćmie i korektom wad wzroku oraz „Pirackie halloween” przygotowało na koniec października Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.
00:00, 19.10.2017
This is a man's world - śpiewał James Brown w jednym ze swoich najbardziej znanych utworów. Jak męski świat naprawdę wygląda będzie można przekonać się odwiedzając Zielone Arkady w najbliższą sobotę i niedzielę. Bydgoskie centrum handlowe szykuje program pełen atrakcji dla panów, choć i panie z pewnością znajdą tu coś dla siebie.
09:19, 17.10.2017
Jeżeli chcemy, aby nasz trawnik wyglądał perfekcyjnie, potrzebujemy odpowiedniej kosiarki do trawy. Powinna być bardzo prosta w obsłudze oraz zmieścić się w garażu lub domku ogrodowym. Zanim zdecydujemy się na zakup kosiarki do trawy, to musimy sobie zadać kilka bardzo istotnych pytań. Dobrze zastanów się, zanim na nie odpowiesz.
00:00, 13.10.2017
Lokalna Organizacja Turystyczna z Torunia zwyciężyła w ministerialnym konkursie i w listopadzie zorganizuje wizytę studyjną dla kilkudziesięcioosobowej grupy nauczycieli. Odwiedzą oni także Toruń! Jaki jest cel tej wizyty?
08:47, 04.10.2017
Firmę kurierską Fedex zna chyba każdy. Nie dość, że mają oni bardzo charakterystyczne logo, to jeszcze znani są z tego, ze dostarczają przesyłki szybko i na czas. Co do cen, za świadczone przez tego kuriera usługi – można polemizować. Ważne jest jednak to, by wiedzieć, że mamy tez możliwość skorzystania z tanich usług kurierskich firmy Fedex. Pytanie brzmi: gdzie szukać takich rozwiązań?
REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017