REKLAMA

REKLAMA
00:01, 19.10.2017
Spotkanie „Profilaktycznie o…zdrowiu” poświęcone zaćmie i korektom wad wzroku oraz „Pirackie halloween” przygotowało na koniec października Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.
00:00, 19.10.2017
This is a man's world - śpiewał James Brown w jednym ze swoich najbardziej znanych utworów. Jak męski świat naprawdę wygląda będzie można przekonać się odwiedzając Zielone Arkady w najbliższą sobotę i niedzielę. Bydgoskie centrum handlowe szykuje program pełen atrakcji dla panów, choć i panie z pewnością znajdą tu coś dla siebie.
09:19, 17.10.2017
Jeżeli chcemy, aby nasz trawnik wyglądał perfekcyjnie, potrzebujemy odpowiedniej kosiarki do trawy. Powinna być bardzo prosta w obsłudze oraz zmieścić się w garażu lub domku ogrodowym. Zanim zdecydujemy się na zakup kosiarki do trawy, to musimy sobie zadać kilka bardzo istotnych pytań. Dobrze zastanów się, zanim na nie odpowiesz.
00:00, 13.10.2017
Lokalna Organizacja Turystyczna z Torunia zwyciężyła w ministerialnym konkursie i w listopadzie zorganizuje wizytę studyjną dla kilkudziesięcioosobowej grupy nauczycieli. Odwiedzą oni także Toruń! Jaki jest cel tej wizyty?
08:47, 04.10.2017
Firmę kurierską Fedex zna chyba każdy. Nie dość, że mają oni bardzo charakterystyczne logo, to jeszcze znani są z tego, ze dostarczają przesyłki szybko i na czas. Co do cen, za świadczone przez tego kuriera usługi – można polemizować. Ważne jest jednak to, by wiedzieć, że mamy tez możliwość skorzystania z tanich usług kurierskich firmy Fedex. Pytanie brzmi: gdzie szukać takich rozwiązań?
06:00, 25.09.2017
Tytuł poniższego artykułu jest jednocześnie hasłem reklamowym Komandor SA, odzwierciedlającym jego możliwości oraz pozycję na rynku mebli na wymiar. Zastosowanie nowoczesnych systemów do drzwi przesuwnych stało się krokiem milowym w produkcji szaf na wymiar. Komandor wprowadzając je na rynek w latach dziewięćdziesiątych, stworzył produkt, który stał się przebojem i rozwiązał odwieczny problem klientów z magazynowaniem i przechowywaniem gromadzonych rzeczy.
12:03, 21.09.2017
Męczy Cię przeszukiwanie stron w Internecie podczas poszukiwań pracy? Znalezienie atrakcyjnych ofert zabiera Ci zbyt dużo czasu? Może czas spróbować praktyczniejszych form poszukiwania zatrudnienia? Zapoznaj się z możliwościami wyszukiwarki ofert pracy Nuzle.pl
00:00, 17.09.2017
Dekoracje okienne nadają wnętrzom charakter, a jednocześnie chronią przed ostrymi promieniami słonecznymi i ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Jednym z najgorętszych trendów wciąż pozostają zasłony rzymskie. Są za razem funkcjonalne i dekoracyjne, dzięki czemu dają możliwości w wystroju wnętrza w każdym stylu.
13:48, 12.09.2017
Działania pozycjonerskie stają się obecnie coraz bardziej popularne zarówno wśród mniejszych firm, jaki i tych większych. Trend ten ma uzasadnienie w statystykach dotyczących tego, ilu Polaków ma obecnie stały dostęp do Sieci. Szacuje się, że w 2016 roku, liczba podłączonych do Sieci Polaków wynosiła około 22 milionów. Opinii o produktach w Sieci szukało aż 80% podłączonych do Sieci użytkowników. Blisko 60% użytkowników Internetu, decydując się na zakup towaru czy usługi, wybiera kanały elektroniczne, w tym właśnie Internet. Taki trend sprzyja wzrostowi popularności usługi, jaką jest pozycjonowanie. Dlaczego?
00:00, 04.09.2017
Poznaj nowego KOLEOSA, SUV-a Renault z napędem 4x4. To auto, które łączy w sobie design, nowoczesne technologie oraz bezpieczeństwo.
REKLAMA
00:00, 18.08.2017
Polskie lato nie daje gwarancji dobrej pogody, tymczasem w krajach śródziemnomorskich panuje piękna, słoneczna pogoda. Nawet Ci, którzy do tej pory nie planowali zagranicznego wyjazdu, mogą zmienić zdanie. Ceny wyjazdów last minute są bardzo kuszące.
08:54, 16.08.2017
Sushi, to potrawa, która cieszy się coraz większym powodzeniem w Europie. To danie azjatyckie, przygotowywane na bazie ryżu, jest nie tylko bardzo smaczne, ale też, co warto podkreślić, jest ono też bardzo zdrowe. W dużej mierze wynika to z faktu związanego z tym, jakie składniki muszą zostać użyte do tego, aby przyrządzić smaczne i zdrowe sushi. O tym, na co należy zwracać uwagę w sposób szczególny, jeśli chodzi o wybór odpowiedniej jakości składników do produkcji sushi oraz co dokładnie decyduje o tym, że będzie ono wykonane we właściwy sposób, będziecie mogli przeczytać państwo w poniższym artykule.
12:58, 10.08.2017
Pracując w oparciu o nie, nie musimy wypełniać poleceń przełożonych. Umowy cywilnoprawne są elastyczne, ale nie zapewniają nam wielu uprawnień, z jakimi wiąże się wykonywanie obowiązków na podstawie stosunku pracy. Sprawdź, czym charakteryzuje się umowa-zlecenie.
12:54, 10.08.2017
Podczas rozmowy kwalifikacyjnej pracodawca stara się zweryfikować, czy posiadamy kwalifikacje i umiejętności, o których wspomnieliśmy w CV. Nie powinien poruszać pewnych tematów, szczególnie tych, które dotyczą życia osobistego. Eksperci Pracuj.pl podpowiadają, na jakie pytania nie musimy odpowiadać w trakcie spotkania z rekruterem.
12:50, 10.08.2017
Ważne, by praca przynosiła satysfakcję i umożliwiała rozwój zawodowy, a także osobisty. Możesz rozważyć zmianę miejsca zatrudnienia lub zawodu, jeśli czujesz, że przestałeś czerpać korzyści z tego, co robisz.
REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017