Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
12:10, 17.09.2018
Podeszły wiek to dość trudny etap dla każdego człowieka. Słabnące siły, często demencja, a wielu przypadkach także znacznie poważniejsze choroby i zaburzenia powodują, że jesień życia to czas niełatwy, stawiający wiele wyzwań zarówno przed osobą starszą, jak i jej opiekunem. Odpowiednie przygotowanie do opieki nad seniorem jest więc niezwykle ważne i może przynieść wiele obopólnych korzyści, tym samym sprawiając, że praca z osobą starszą przyniesie satysfakcję i radość z pomagania innym. Myślisz o pracy w charakterze opiekuni osób starszych i zastanawiasz się, jakie cechy powinna posiadać osoba, która wykonywałaby ten zawód z powołaniem? Zachęcamy do przeczytania artykułu.
13:38, 11.09.2018
Swoją popularność iglaki zawdzięczają różnorodności form, w jakich występują oraz swojej dekoracyjności nie tylko latem, ale także zimą. Zapewnienie im zdrowego wyglądu i intensywnego wzrostu wymaga jednak nieco pracy. Jak zatem prawidłowo o nie dbać, aby były piękne i okazałe?
14:42, 06.09.2018
Papa to materiał, który od lat zyskuje na popularności. Decyduje o tym po pierwsze cena, która pozwala inwestorom na większą kontrolę nad budżetami projektów. W dalszej kolejności branża budowlana stawia na bitum przez jego ogromną uniwersalność i coraz lepsze parametry techniczne. Trzeba bowiem powiedzieć, że dzisiejsza generacja produktów ogromnie różni się od tradycyjnej papy sprzed lat. Poniżej pokażemy, gdzie najlepiej sprawdzi się asfaltowe pokrycie.
1
08:58, 22.08.2018
Chciałabyś pracować za granicą ponieważ kusi Cię perspektywa wyższych zarobków? Zostań opiekunką seniorów w Wielkiej Brytanii i nie martw się formalnościami i organizacją podróży. Promedica24 to polska firma będąca europejskim liderem w zakresie usług opieki domowej dla osób starszych. Obecnie poszukuje opiekunek zainteresowanych pracą w UK. Firma zapewnia umowę i jasne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i organizację wyjazdu i pobytu za granicą, a także powrotu do Polski.
09:25, 21.08.2018
Jak wybrać wózek dziecięcy, który będzie wpisywał się w najnowsze trendy? Może to brzmieć niepoważnie – wózek ma być dla komfortu dziecka, a nie musi dobrze wyglądać. Jednak w dzisiejszych czasach każdy producent wózków dziecięcych przykłada wagę nie tylko do funkcjonalności tego sprzętu, ale także do wyglądu. W końcu każda mama chciałaby, żeby jej maluszek miał wszystko co najlepsze, więc przy wyborze wózka zwraca uwagę na jego kolor i styl, często nawet nieświadomie. Całe szczęście dziś mamy ten komfort, że wózek na który się zdecydujemy może być nie tylko praktyczny, wygodny i bezpieczny dla naszego dziecka, ale także ładny oraz wpisujący się w najnowsze trendy.
10:51, 20.08.2018
Nie moglibyśmy korzystać na co dzień z tylu przydatnych nam do życia urządzeń, przede wszystkim teleinformatycznych, gdyby w ciągu minionych kilkudziesięciu lat nie dokonały się istotne zmiany. Sama wydajność i jakość poszczególnych podzespołów to jedno. Nie byłoby z niej użytku, gdyby nie przekraczający dawne wyobrażenia postęp w precyzji ich wytwarzania.
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
10:22, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
08:33, 03.08.2018
Każda działalność gospodarcza wiąże się z szeregiem ryzyk. Jedne wynikają ze zmieniającej się sytuacji rynkowej, inne z kłopotów, jakie mogą pojawić się z zadaniem dostarczania określonych wyrobów czy usług. Jednak do tych najbardziej uciążliwych i trudnych do zrozumienia, należą problemy wynikające ze zwykłej ludzkiej niesolidności, a niekiedy wręcz i niezbyt czystych intencji. W efekcie, nie każda należność od razu trafia tam, gdzie powinna.
11:05, 31.07.2018
Rzeczywistość zaczyna doganiać opowieści z gatunku fantastyki sprzed lat. Laser, który w życiu codziennym kojarzyć nam się mógł co najwyżej ze wskaźnikami do tablic, nie tylko osiągnął oszałamiającą moc, ale staje się w tej formie coraz bardziej dostępny. W rezultacie, jego praca, choć na co dzień tego nie widzimy, coraz częściej służy nam wszystkim.
REKLAMA
13:27, 20.07.2018
Wykładzina dywanowa to specyficzny materiał, który nie dość, że jest miękki w dotyku i daje wrażenie ciepła, to izoluje akustycznie. Używa się jej zarówno w gospodarstwach domowych, jak i budynkach usługowych np. biurach i hotelach.
09:25, 19.07.2018
Dla przedsiębiorców i dla naukowców nie jest żadną tajemnicą, że realia biznesu i nauki są ze sobą ściśle połączone. To właśnie w laboratoriach często powstają rozwiązania i wynalazki, dzięki którym małe garażowe firmy wyrastają na światowych potentatów. Ci najlepsi nie szczędzą grosza na prace badawczo-rozwojowe, ponieważ wiedzą, że od tego zależy ich byt na rynku polskim i międzynarodowym. Dlaczego staranie się o dotacje na badania i rozwój stanowi bardzo modny trend w świecie biznesu? Skąd wzięło się przekonanie, że są one jedynie dla wąskiej grupy wybrańców? Jak uzyskać wsparcie dla swojego przedsiębiorstwa?
15:16, 10.07.2018
Po pożyczkę zawsze sięga się w ostateczności, kiedy nie da się znaleźć innego źródła pieniędzy, a są one wyjątkowo potrzebne. Zapożyczamy się więc pod przymusem, najczęściej niechętnie i z zagryzionymi wargami, bo wiemy, że każda pożyczka wiąże się z dodatkowymi opłatami. A gdyby tak opłat nie było w ogóle? Co powiesz na bezpłatną pożyczkę bez żadnego oprocentowania? To możliwe! Przeczytaj, jak ją dostać.
09:53, 03.07.2018
Zdarzają się takie sytuacje, w których przydaje się ciężki sprzęt. Chociażby, gdy zabraknie nam prądu, a pilnie go potrzebujemy. Wtedy przyda się generator prądotwórczy. Jednak czy lepiej jest go kupić, czy może wypożyczyć?
10:50, 29.06.2018
Dbanie o stabilne łącze w firmie jest istotne zarówno w małych, jak i dużych firmach. Jeszcze większego znaczenia zyskuje, kiedy używany jest do połączeń telefonicznych. Poznaj zalety korzystania z urządzenia switch oraz funkcje dodatkowe, jakie może on spełniać.
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone