REKLAMA

REKLAMA
00:00, 18.08.2017
Polskie lato nie daje gwarancji dobrej pogody, tymczasem w krajach śródziemnomorskich panuje piękna, słoneczna pogoda. Nawet Ci, którzy do tej pory nie planowali zagranicznego wyjazdu, mogą zmienić zdanie. Ceny wyjazdów last minute są bardzo kuszące.
08:54, 16.08.2017
Sushi, to potrawa, która cieszy się coraz większym powodzeniem w Europie. To danie azjatyckie, przygotowywane na bazie ryżu, jest nie tylko bardzo smaczne, ale też, co warto podkreślić, jest ono też bardzo zdrowe. W dużej mierze wynika to z faktu związanego z tym, jakie składniki muszą zostać użyte do tego, aby przyrządzić smaczne i zdrowe sushi. O tym, na co należy zwracać uwagę w sposób szczególny, jeśli chodzi o wybór odpowiedniej jakości składników do produkcji sushi oraz co dokładnie decyduje o tym, że będzie ono wykonane we właściwy sposób, będziecie mogli przeczytać państwo w poniższym artykule.
12:58, 10.08.2017
Pracując w oparciu o nie, nie musimy wypełniać poleceń przełożonych. Umowy cywilnoprawne są elastyczne, ale nie zapewniają nam wielu uprawnień, z jakimi wiąże się wykonywanie obowiązków na podstawie stosunku pracy. Sprawdź, czym charakteryzuje się umowa-zlecenie.
12:54, 10.08.2017
Podczas rozmowy kwalifikacyjnej pracodawca stara się zweryfikować, czy posiadamy kwalifikacje i umiejętności, o których wspomnieliśmy w CV. Nie powinien poruszać pewnych tematów, szczególnie tych, które dotyczą życia osobistego. Eksperci Pracuj.pl podpowiadają, na jakie pytania nie musimy odpowiadać w trakcie spotkania z rekruterem.
12:50, 10.08.2017
Ważne, by praca przynosiła satysfakcję i umożliwiała rozwój zawodowy, a także osobisty. Możesz rozważyć zmianę miejsca zatrudnienia lub zawodu, jeśli czujesz, że przestałeś czerpać korzyści z tego, co robisz.
06:00, 04.08.2017
Gry komputerowe łączą relaks i wysiłek umysłowy, a przy tym gwarantują dobrą zabawę. Już w dniach 5-11 sierpnia Zielone Arkady zapraszają do strefy z kultowymi grami video. W weekend 5-6 sierpnia miłośnicy technologii będą mogli wziąć udział w turniejach, a także skorzystać z symulatorów i retro maszyn. Czas zagiąć cyberprzestrzeń!
11:27, 01.08.2017
Gdyby nie stojące w sklepach manekiny nie wiedzielibyśmy jak wyglądają ubrania na ciele aż do przymiarki. Stracilibyśmy też mnóstwo inspiracji, gdyż na nich widujemy gotowe stylizacje. Mało osób wie jednak, że praca nad każdą wystawą to długie godziny przygotowań i staranne projekty wykonywane przez specjalistów. Manekiny są kluczową reklamą mniejszych sklepów i podstawą wizerunku dużych sieci. Ich znaczenie i skomplikowane aspekty kreowania okna wystawowego warto poznać bo jest to pewnego rodzaju forma sztuki.
08:55, 01.08.2017
Przywilejów studenckich jest wiele, ale z całą pewnością jednym z najważniejszych są przyznane studentom ulgi na przejazdy publicznymi środkami komunikacji miejskiej. Z pewnością każdy student, który podjął studia poza miastem rodzinnym docenia 50% zniżkę za każdym razem podróżując do domu rodzinnego by skorzystać z dobrodziejstw maminej spiżarni. Również wakacyjne wyjazdy dodatkowo zyskują na atrakcyjności kiedy za przejazd w góry lub nad morze studenci płacą połowę ceny biletu. Nie sposób nie wspomnieć o plusach codziennych przejazdów komunikacją miejską.
11:27, 17.07.2017
System klimatyzacji w Twoim samochodzie jest pod wieloma względami bardzo istotny, szczególnie w trakcie cieplejszych miesięcy roku. Jeżeli dany system nie funkcjonuje poprawnie, to wysoce prawdopodobne jest doprowadzenie wnętrza samochodu do sytuacji, w której gorące powietrze podrażnia i męczy kierowcę.
06:00, 16.07.2017
Centrum Prawa to nowoczesna kancelaria ukierunkowana na obsługę prawną przedsiębiorców. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług. Posiadamy zespół prawników specjalizujących się w zróżnicowanych gałęziach prawa. Nasi specjaliści rozwiązują problemy zarówno z zakresu prawa gospodarczego, handlowego, jak i rodzinnego czy karnego. Kancelaria oferuje kompleksową i nowoczesną obsługę prawną zorientowaną na indywidualne potrzeby klientów.
REKLAMA
11:46, 13.07.2017
Z myślą o miłośnikach podniebnych szaleństw, Zielone Arkady otwierają na kilka dni park trampolin z prawdziwego zdarzenia. Największa galeria handlowa w Bydgoszczy zaprasza do wspólnej zabawy niezależnie od wieku.
11:58, 05.07.2017
Nie każdy z nas wie, jak bardzo ważną rolę w naszym codziennym życiu, odgrywają surowce chemiczne. Musimy jednak wiedzieć, na co w sposób szczególny zwracać uwagę, jeśli chodzi o wybór tych, które faktycznie będą dla nas najlepsze. Co będzie definiowało fakt, że dany surowiec jest dobrej jakości? Na co powinniśmy w sposób szczególny zwracać uwagę, jeśli mowa o ich wyborze? Odpowiedzi na te pytania, znajdziecie państwo w poniższym artykule.
00:00, 01.07.2017
W dniu 1 czerwca 2017 roku weszła w życie nowelizacja kodeksu postępowania administracyjnego. Zmiany zmierzają do usprawnienia postępowania administracyjnego, a najważniejsze z nich dotyczą rozstrzygania wątpliwości na korzyść strony, instytucji milczącej zgody oraz postępowania mediacyjnego.
08:23, 30.06.2017
Sukienki maxi to bardzo efektowne kreacje. Moda na długość do ziemi najbardziej rozkwita latem, gdy nie musimy się martwić błotem i śniegiem na pięknej kreacji. Lekkie, zwiewne sukienki maxi w promieniach słońca i morskich podmuchach wiatru wyglądają zniewalająco. Mają też jedną ważną zaletę. Chronią przed poparzeniem słonecznym lub dają skórze szansę na odbudowę gdy takie już nam się zdarzy. Dzięki obfitym płatom materiału mniej nagrzewa się też nasze ciało, choć trudno w to uwierzyć. Sukienki maxi z zabudowaną górą i długim rękawem to bardzo dobry sposób na niebezpieczne upały. Postawmy na ten strój szczególnie wtedy, gdy urlop planujemy w egzotycznych krajach. Zmiana klimatu może być zdradliwa, a przecież chcemy czuć się bezpiecznie w naszych ubraniach.
REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017