Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Przedstawiciel Regionalny

Data dodania: 2018-10-19 19:41:44ID: 599

660Pokaż numersekretariat@meritgen.pl

Do naszego zespołu poszukujemy: Przedstawiciela Handlowego
Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:

aktywne pozyskiwanie klientów w regionie
współpraca z dotychczasowymi klientami
obsługa zamówień i realizacja planów
doradztwo w zakresie genetyki bydła mlecznego
reprezentowanie firmy na targach i imprezach rolniczych

Wymagania:

wykształcenie zootechniczne bądź doświadczenie rolnicze – mile widziane
wiedza z zakresu hodowli bydła
ambicja i determinacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów
energia i pozytywne nastawienie do życia
czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie - umowa o pracę indywidualne ścieżki kariery
dofinansowane do szkoleń
atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + premia )
ciekawą i pełną wyzwań pracę , w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
narzędzia pracy ( telefon, samochód )

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 660204542.
Dołącz do naszego zespołu. Aplikuj.