Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Monter mebli metalowych

Data dodania: 2018-11-06 12:27:43ID: 615

693Pokaż numerhr@metalkas.com.pl

Metalkas Sp. z o.o. to intensywnie rozwijająca się spółka z kapitałem polskim, z 60 – letnią tradycją, o uznanej i ugruntowanej pozycji na rynku.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
MONTER MEBLI METALOWYCH

Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Deszczowa 63

ZAKRES ZADAŃ:
• montaż szaf/sejfów zgodnie z dokumentacją;
• testowanie, kontrola działania zabezpieczeń;
• wykonywanie drobnych prac ślusarskich.

OCZEKUJEMY:
• Rzetelności, pracowitości;
• Umiejętności czytania dokumentacji technicznej;
• Zdolności manualnych, skrupulatności, precyzji;
• Dyspozycyjności (praca w systemie zmianowym).

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

KONTAKT:
adres: Bydgoszcz, ul. Deszczowa 63
e-mail: hr@metalkas.com.pl
telefon: 693-627-075