Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Opiekun seniora Anglia live in care

Data dodania: 2018-11-09 16:25:24ID: 626

516Pokaż numers.blaszkiewicz@promedica24.pl

Opieka nad starszą Panią- okolice Milton Keynes/UK


Wyjazd na kontrakt- ostatni tydzień listopada. Za ten wyjazd otrzymasz bonus 200 Funtów netto- o szczegóły zapytaj w Oddziale Promedica24.
Podopieczna porusza się na wózku inwalidzkim i przy pomocy rollatora. Ma również do dyspozycji skooter inwalidzki, ale rzadko z niego korzysta.
Podczas przerw opiekunki podopieczna nie potrzebuje wsparcia- lubi pobyć kilka godzin w ciągu dnia sama.
Starsza Pani mieszka w dużym domu. W sąsiedztwie mieszka jej syn oraz rodzina, która często ją odwiedza. Podopieczna potrzebuje opiekunki, która będzie miała serce również dla jej dwóch piesków rasy Cavalier King Charles Spaniels. Starsza Pani chciałby również, by Opiekunka umiała ją uczesać i by miała nieco umiejętności fryzjerskich.
Zakupy robi rodzina, która odwiedza starszą Panią w każdy weekend. Codziennie Podopieczna ucina sobie niemal 2 godzinną drzemkę.

W domu jest WI-FI. Jest to kontrakt dla jednej Opiekunki.
Wymagania:
• doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe) lub doświadczenie w wolontariacie lub w pracach prospołecznych
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
• gotowość do wyjazdu za granicę;
• odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

Zgłoś się już dziś! Zadzwoń: 516052212
Zapraszamy do Oddziału Promedica24 w Bydgoszczy ul. Śniadeckich 26/4
Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.00
Jeśli wysyłasz CV - prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.
Jeśli skontaktujesz się z nami w inny sposób i podasz swoje dane, to będzie oznaczało, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu skontaktowania się z Tobą i przekazania więcej szczegółów na ten temat.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00 , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone