reklama

Polityka prywatności

Portal Internetowy bydgoszcz24.pl respektuje w pełni prawo do prywatności wszystkich użytkowników portalu, których obowiązuje polityka prywatności opublikowana na niniejszej stronie. Portal zastrzega sobie prawo do jej zmiany, przy zachowaniu zasady nieudostępniania i niesprzedawania danych użytkowników osobom trzecim.

Użytkownicy korzystający z rejestracji na portalu bydgoszcz24.pl bądź przy zakupie produktów reklamowych portalu oświadczają, że podane przez nich dane są zgodne z prawdą. Każdy zarejestrowany użytkownik ma prawo wzglądu i modyfikacji swoich danych kontaktowych podanych w trakcie rejestracji.

Dane osobowe podane z własnej inicjatywy przez użytkowników przy okazji zamieszczania np. komentarzy i opinii do artykułów, są dostępne dla wszystkich odwiedzających portal. Portal Internetowy bydgoszcz24.pl nie ma możliwości zabezpieczenia ich przed osobami trzecimi i wyłącza powyższe dane z Polityki Prywatności.

W celu lepszego funkcjonowania portalu niektóre jego elementy mogą przekazywać do przeglądarki niewielkie pliki tekstowe tzw. cookies, które zapisywane są na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Są one nieszkodliwe dla danych i nie zawierają żadnych informacji pozwalających innym na kontakt z użytkownikiem. Może on także wyłączyć zapisywanie cookies na swoim urządzeniu lub ustawić przeglądarkę do informowania o ich przesyłaniu.

Informacje zamieszczone w artykułach publikowanych na portalu bydgoszcz24.pl są zgodne z opiniami ich autorów. Natomiast komentarze i opinie wyrażane przez użytkowników na forum, w komentarzach, opiniach do artykułów lub też w inny sposób, nie zawsze zgodne są z opinią portalu.

Portal Internetowy bydgoszcz24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych reklam i postępowanie reklamodawców wobec kupujących.