Rozkład jazdy - Wyszukiwanie

Powiązane artykuły:

Fot. (jn)

Wrócą bezpłatne przejazdy w komunikacji miejskiej?

3 lutego 2014 10:22 | Aktualności

Bydgoska Brama Porozumienia w ciągu tygodnia złoży w biurze Rady Miasta Bydgoszczy projekt uchwały przywracajacy prawo do bezpłatnych przejazdów w środkach komunikacji miejskiej przez osoby powyżej 65. roku życia, krwiodawców i pracowników MZK.

Fot. (jn)

To nie prima aprilis! Bilet MZK ma potanieć o 20 groszy

11 września 2013 16:58 | Aktualności

Prezydent Rafał Bruski powiedział dzisiaj na konferencji prasowej, że komunikacja w Bydgoszczy będzie szybsza, wygodniejsza i tańsza.

Parada tramwajów na 60-lecie i na... 69-lecie!

19 lipca 2013 08:26 | Felietony i Opinie

Z okazji 60. rocznicy uruchomienia linii tramwajowej „Brda”, odbędzie się parada tramwajów, które przez minione dziesięciolecia jeździły jubileuszową linią. Nową linię tramwajową z Babiej Wsi do Łęgnowa, Kapuścisk i Glinek, oddano do użytku dla uczczenia święta 22 Lipca.

Fot. (jn)

Zepsuty autobus zatarasował ruch uliczny

17 czerwca 2013 16:50 | Aktualności

Autobus linii 94 uległ awarii na ul. Sułkowskiego przy Chodkiewicza. Zepsucie się przegubowego volvo zawsze rodzi komplikacje. Od zatarasowania jezdni, opóźnień w funkcjonowaniu komunikacji, konieczności interwencji straży pożarnej aż do ulicznego korku.

Leszek Walczak. Fot. (jn)

Leszek Walczak broni intreresów MZK i oczyszczalni Kapuściska

31 maja 2013 11:54 | Aktualności

Przewodniczący Regionu Bydgoskiego NSZZ "Solidarność" Leszek Walczak na sesji Rady Miasta Bydgoszczy wyraził zaniepokojenie sytuacją w Miejskich Zakładach Komunikacyjnych i Spółce Wodnej Kapuściska.

Fot. (jn)

Remont torów przy kościele klarysek. Sprawdź, jak pojadą tramwaje

28 maja 2013 14:06 | Aktualności

Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej informuje, że 3 czerwca zakończą się prace remontowe na skrzyżowaniu ulic Gdańskiej i Chodkiewicza, a rozpoczną na węźle „Klaryski”. Spowoduje to dalsze duże zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Fot. (jn)

W weekend tramwaje nie pojadą ul. Fordońską

23 maja 2013 20:46 | Aktualności

W dniach 25 - 26 maja wstrzymany zostanie ruch tramwajów na ul. Fordońskiej do pętli Wyścigowa.

Fot. (jn)

To był żart primaaprilisowy

2 kwietnia 2013 15:15 | Aktualności

Tekst zatytułowany „Komunikacja miejska za darmo, jak w Tallinie i Żorach?”, nie przypadkiem został opublikowany 1 kwietnia, bo to był prima aprilis.

Fot. (jn)

Komunikacja miejska za darmo, jak w Tallinie i Żorach?

1 kwietnia 2013 10:59 | Aktualności

Urząd Miasta Bydgoszczy nawiązał kontakt z Urzędem Miejskim w Żorach, gdyż zmierza dowiedzieć się, jakie efekty przyniesie wprowadzenie darmowej komunikacji.

Fot. (bb)

Autobus linii nr 68 do Exploseum i Parku Przemysłowego

18 marca 2013 09:53 | Aktualności

Wyznaczone kursy autobusów linii nr 68 od dziś dojeżdżają do Parku Przemysłowego. Obsługą komunikacyjną zostały objęte zakłady pracy zlokalizowane w obszarze ulic: Bydgoskich Przemysłowców, Rolbieskiego, Gamma, Matuszewskiego, Petersona oraz obiekt muzealny Exploseum.

Tramwaje

Autobusy Podmiejskie

Autobusy Nocne

Wszystkie Przystanki