reklama

"Betlejem w Bydgoszczy"

Data 15 stycznia 2017
Godzina 18:00
Miejsce HSW Łuczniczka
Adres Toruńska 59
85-023 Bydgoszcz
Bilety 40 zł, 60 zł i 80 zł; można je kupić za pośrednictwem strony bilety24.pl oraz w bydgoskich parafiach; dochód z koncertu zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych

“Betlejem w Bydgoszczy”

Bydgoszcz znalazła się wśród 12 miast, w których odbędzie się niezwykły koncert. W największych halach koncertowych w kraju zabrzmi ponad 30 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych w nowych i oryginalnych aranżacjach. Na środku hali stanie scena 360 stopni, na której pojawią się gwiazdy: chór TGD, Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Piotr Cugowski oraz Mate.O.

Koncert w Bydgoszczy zorganizowany zostanie w Łuczniczce i potrwa ponad dwie godziny. Składać się będzie z czterech części. Najpierw zabrzmią najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe, potem zaplanowano życzenia ks. biskupa Jana Tyrawy, ordynariusza diecezji bydgoskiej i prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego oraz łamanie się opłatkiem (uczestnicy otrzymają go wraz z programem przy wejściu). Będzie jeszcze wspólne śpiewanie kolęd i na finał – uwielbienie.

Chcemy razem świętować radość z przyjścia na świat Emanuela oraz pokazać, jak wielka jest nasza wiara i wspólnota ludzi wierzących – zapowiadają organizatorzy. – Przywróćmy naszemu świętowaniu właściwy wymiar: spotkajmy się w centrach naszych miast, by śpiewająco radować się z pięknego czasu Bożego Narodzenia! By podzielić się tą radością z innymi! By „Głodnych nakarmić” – zachęcają.