reklama

„Porady na zdrady” - Ladies Night

Data 23 lutego 2017
Godzina 19:30
Miejsce Multikino
Adres Marszałka Focha 48
85-070 Bydgoszcz

„Porady na zdrady” – Ladies Night

W ramach lutowej edycji imprezy „Ladies Night” zostanie pokazana przedpremierowo komedia „Porady na zdrady” – najnowszy film Ryszarda Zatorskiego, twórcy takich hitów jak: „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Nigdy w życiu!” oraz „Dzień dobry, kocham cię!”, które łącznie zgromadziły w polskich kinach ponad 5 milionów widzów!

W filmie „Porady na zdrady” zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) – amatorka seksownych Latynosów – podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina, doceniając klasę „przeciwnika”, bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, a serce dziewczyny znów zaczyna bić mocniej. W filmie występuje także Tomasz Karolak jako król poczytnych poradników na temat związków, rozwiązków i… wszystkiego innego.

Oprócz obejrzenia przedpremierowego pokazu filmu „Porady na zdrady” podczas Ladies Night Panie będą miały możliwość wzięcia udziału w konkursach i wygrać atrakcyjne nagrody oraz otrzymają pakiety powitalne.

Na Ladies Night 23 lutego w Cinema City nasza redakcja ma cztery podwójne zaproszenia. Aby się o nie ubiegać, wystarczy przesłać na nasz adres konkurs@bydgoszcz24.pl odpowiedź na pytanie: Która z wymienionych wyżej aktorek odtwarzających główną rolę w filmie „Porady na zdrady” była chórzystką Chóru „Fantazja”, który trzykrotnie zdobył Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Chórów a capella w Bydgoszczy? Spośród autorek trafnych odpowiedzi wylosujemy cztery podwójne zaproszenia, które będą do odbioru przed imprezą w kasie Cinema City w Focus Mall. Konkurs trwa do poniedziałku, 20 lutego, do godz. 12. Zwyciężczynie o wygranej poinformujemy mailami 15 minut później.

Ladies Night to cykliczna impreza, która odbywa się raz w miesiącu w Cinema City, od stycznia do czerwca oraz od września do listopada, w wybrany czwartek miesiąca o godz. 19.30. Podczas eventu widzowie mają możliwość obejrzenia przedpremierowo filmu o tematyce kobiecej oraz wzięcia udziału w konkursach z wartościowymi nagrodami. Wśród atrakcji „Ladies Night” są także porady specjalistów na tematy kobiece, a dodatkowo każda z uczestniczek imprezy otrzymuje powitalny prezent.