15 stycznia 2016 11:32 | Zawisza

Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza zaprasza dzieci do hali sportowej Ośrodka Rehabilitacji i Szkolenia PZN w Bydgoszczy przy ul. Powstańców Wlkp. 33 na "Ferie z piłką nożną".

Zawisza w półfinale Pucharu Polski! Śląsk za burtą

16 grudnia 2015 22:53 | Zawisza

To jest sensacja. Po pokonaniu 2:1 Śląska we Wrocławiu Zawisza awansował do półfinału Pucharu Polski!

Zawisza rozgromił Zagłębie. Ekstraklasa jeszcze w zasięgu

5 grudnia 2015 19:18 | Zawisza

W ostatnim meczu przed zimową przerwą piłkarze Zawiszy rozgromili drużynę Zagłębia Sosnowiec 6:1.

Zawisza wykonał w Kluczborku zadanie i wygrał

28 listopada 2015 17:43 | Zawisza

Cenne trzy punkty wywalczyli piłkarze Zawiszy w Kluczborku. Zwycięską bramkę w meczu z MKS-em zdobyli w doliczonym czasie gry.

Kamil Drygas uratował punkt

21 listopada 2015 00:05 | Zawisza

Zawisza zremisował na Gdańskiej 2:2 z Arką Gdynia.

Zawisza przegrywa w Katowicach i coraz niżej w tabeli

7 listopada 2015 20:23 | Zawisza

Zawisza przegrał po dość bezbarwnym meczu w Katowicach z GKS-em 0:1.

Zawisza gra w kratkę. Dzisiaj przegrał z Wisłą

31 października 2015 18:29 | Zawisza

W meczu na szczycie I ligi Zawisza nie sprostał płockiej Wiśle.

W walce o półfinał Pucharu Polski bramki nie padły

27 października 2015 21:26 | Zawisza

W pierwszym ćwierćfinałowym meczu o Puchar Polski Zawisza zremisował bezbramkowo ze Śląskiem Wrocław. Rewanż 16 grudnia we Wrocławiu.

Zawisza w końcu wygrał

24 października 2015 20:49 | Zawisza

Cenne zwycięstwo na wyjeździe odnieśli piłkarze Zawiszy. Pokonali w Suwałkach Wigry 1:0.

Chrobry rozbił Zawiszę w Głogowie

18 października 2015 16:51 | Zawisza

Zawisza nie sprostał w wyjazdowym meczu Chrobremu Głogów i przegrał 1:3. Po obiecującej pierwszej połowie, w drugiej bydgoszczanie nie mieli wiele do powiedzenia.

W meczu na szczycie Zawisza z Dolcanem nie pograł

11 października 2015 19:25 | Zawisza

Zawisza doznał dzisiaj wysokiej porażki na własnym stadionie. Dolcan wygrał 3:0.

Zawisza po zwycięstwie w Chojnicach liderem I ligi

3 października 2015 20:45 | Zawisza

Zawisza pokonał w Chojnicach Chojniczankę 2:0 i wskoczył na pierwsze miejsce w tabeli I ligi.

Zawisza ma nowego trenera

1 października 2015 13:47 | Zawisza

Nowym trenerem piłkarzy Zawiszy został Maciej Bartoszek.

Zawisza rozbił lidera

27 września 2015 21:17 | Zawisza

Zawisza pokonał dzisiaj Stomil Olsztyn 3:0. Dzięki zwycięstwu bydgoszczanie awansowali na drugie miejsce w tabeli I ligi.

Zawisza ma punkt i nie traci kontaktu z czołówką

20 września 2015 20:21 | Zawisza

Zawisza zremisował w Bytowie z Bytovią 2:2. Punkt został uratowany w doliczonym czasie gry.