Zawisza

Mizerny remis Zawiszy z Sandecją

29 sierpnia 2015 21:38 | Zawisza

Piłkarze Zawiszy zremisowali z Sandecją 2:2. To już drugi mecz przegrany w drugiej połowie spotkania.

Bełchatów grał do końca, Zawisza - nie!

26 sierpnia 2015 20:38 | Zawisza

Mecz piłki nożnej trwa 90 minut. Zawisza odpuścił ostatnie 10 minut i przegrał 1:2 z do końca grającym Bełchatowem.

Zawisza rozbił Miedź

21 sierpnia 2015 23:39 | Zawisza

Piłkarze Zawiszy potwierdzili zwyżkę formy i wysoko pokonali legnicką Miedź 4:1.

Alvarinho. Fot. (jn)

Zawisza wygrał z Pogonią Siedlce 3:0

16 sierpnia 2015 19:29 | Zawisza

Piłkarze Zawiszy przełamali się. W trzecim meczu w I lidze pokonali w Pruszkowie Pogoń Siedlce 3:0.

Zawisza wyeliminował Chrobrego

12 sierpnia 2015 21:52 | Zawisza

Piłkarze Zawiszy po zwycięstwie 4:1 wyeliminowali Chrobrego Głogów z walki o Puchar Polski. W 1/8 Pucharu bydgoszczanie zmierzą się ze Stalą Stalowa Wola.

Zawisza źle rozpoczął grę w I lidze

8 sierpnia 2015 21:10 | Zawisza

Pięć bramek zobaczyli w pierwszym I-ligowym meczu nieliczni kibice. Rywal Zawiszy, beniaminek z Kluczborka, strzelił jednak jedną więcej od spadkowicza z ekstraklasy.

Remis z Arką na początek

1 sierpnia 2015 21:44 | Zawisza

Piłkarze Zawiszy w inauguracyjnym meczu I ligi zremisowali w Gdyni z Arką 1:1.

Przegrany sparing Zawiszy z Arką

19 lipca 2015 00:54 | Zawisza

Piłkarze Zawiszy przegrali w Gdyni sparingowy mecz z Arką 0:1.

Radosław Osuch. Fot. (jn)

Radosław Osuch naruszył dobra osobiste Bogdana Pultyna

30 czerwca 2015 13:52 | Zawisza

Sąd Apelacyjny w Gdańsku odrzucił apelację Radosława Osucha od wyroku Sądu Okręgowego w Bydgoszczy z dnia 3 września 2014 roku.

Drużyna Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza to ekstraklasa

29 czerwca 2015 00:35 | Zawisza

Drużyna Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza zajęła 3. miejsce w krajowym finale turnieju Deichmann Minimistrzostwa 2015, traktowanego jako nieoficjalne mistrzostwa Polski w kategorii wiekowej U-11.

Zarząd SP Zawisza. Fot. (jn)

SP Zawisza: Wykreślenie naszego stowarzyszenia ze struktur CWZS będzie niezgodne z prawem.

27 czerwca 2015 20:39 | Zawisza

Zarząd CWZS Zawisza 25 czerwca br. podjął uchwałę zwołującą na dzień 31 lipca br. nadzwyczajne walne zebranie w celu usunięcia Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza ze struktur CWZS. Dzisiaj Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza wydało w tej sprawie oświadczenie. Jego treść poniżej.

11-letni zawiszacy walczyli w międzynarodowym turnieju w Hanowerze

13 czerwca 2015 17:24 | Zawisza

Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza Bydgoszcz mają już międzynarodowe doświadczenie za sobą. W Hanowerze zagrali w prestiżowym turnieju o Raddatz Immobilien Cup. Zawiszacy pięć meczów wygrali, w trzech padł remis, a trzykrotnie przegrali.

Zawisza zdegradowany

5 czerwca 2015 23:29 | Zawisza

Zawisza przegrał ostatni mecz sezonu w Chorzowie z Ruchem 2:3 i spadł do I ligi.

Zawiszy remis z Piastem po grze bez ikry

2 czerwca 2015 23:48 | Zawisza

Piłkarze Zawiszy zremisowali bezbramkowo w arcyważnym spotkaniu z Piastem Gliwice.

W Bełchatowie 3 punkty. Zawisza do końca trzymać nas będzie w napięciu

30 maja 2015 22:06 | Zawisza

Zespół Mariusza Rumaka rozbił dzisiaj w Bełchatowie PGE GKS 4:1 i dalej utrzymuje szansę na utrzymanie się w ekstraklasie.