Kryzys w Zawiszy zażegnać ma Mariusz Rumak. Z początkiem września został trenerem bydgoskiej drużyny.

Jorge Paixao. Fot. (jn)

Radosław Osuch podziękował Jorge Paixao

30 sierpnia 2014 22:03 | Zawisza

Jorge Paixao nie jest już trenerem piłkarzy Zawiszy. Po szóstej z kolei porażce w ekstraklasie odchodzi za porozumieniem stron.

Nam strzelać nie kazano! Zawisza - Piast 0:3

29 sierpnia 2014 21:24 | Zawisza

W Gliwicach nie było przełamania kryzysu. Zawisza okazał się zbyt słaby, by pokonać ambitnie walczącego Piasta.

Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza wraca na Gdańską

27 sierpnia 2014 23:16 | Zawisza

Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza (współwłaściciel WKS Zawisza Bydgoszcz S.A.) porozumiało się z CWZS Zawisza w sprawie zasad korzystania z obiektów sportowych zarządzanych przez CWZS.

Przygnębiające 0:2 Zawiszy z Lechią. Drużyny jak nie było, tak nie ma

22 sierpnia 2014 21:42 | Zawisza

Kryzys w Zawiszy trwa. Po słabym spotkaniu na stadionie przy Gdańskiej Lechia wypunktowała Zawiszę 2:0.

Beniaminek z Łęcznej wypunktował Zawiszę 5:2

16 sierpnia 2014 18:53 | Zawisza

Piłkarze Zawiszy przegrali w Łęcznej z beniaminkiem ekstraklasy. Fatalny mecz zagrała defensywa bydgoskiego zespołu.

Jorge Kadu - 1:0! Fot. (jn)

Zawiszy porażka na życzenie własne

10 sierpnia 2014 20:12 | Zawisza

W pierwszej połowie Zawisza zagrał dobry mecz, ale zmarnował wiele świetnych sytuacji. Po przerwie nonszalancji nie wyeliminował, a ambitni górale z Podbeskidzia zagrali lepiej i wygrali w Bydgoszczy 2:1!

Krzysztof Bess. Fot. (jn)

Już wiadomo, o co chodzi z herbem klubu Zawisza

8 sierpnia 2014 17:00 | Zawisza

Krzysztof Bess, wiceprezes Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza dokładnie wyjaśnił podłoże sporu o używanie herbu klubu. Na podstawie kilkostronicowego oświadczenia, które odczytał na konferencji prasowej, odtworzyliśmy bieg wydarzeń.

Sąd polubowny na wniosek Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza

7 sierpnia 2014 23:34 | Zawisza

Stanisław Żołnowski złożył na konferencji prasowej szczegółowe sprawozdanie z utrudniania Stowarzyszeniu Piłkarskiemu Zawisza prowadzenia statutowej działalności. Dziennikarze otrzymali również kopie korespondencji na linii ratusz – CWZS – SP.

Zawisza wraca z Wrocławia bez punktów

3 sierpnia 2014 20:38 | Zawisza

Zawisza przegrał we Wrocławiu ze Śląskiem 1:2. O takich meczach chcielibyśmy zapomnieć jak najszybciej.

Vasconcelos... Fot. (jn)

Zawisza rozczarował. 1:3 z Jagiellonią

27 lipca 2014 18:56 | Zawisza

Zawisza, po słabym występie, przegrał dzisiaj z Jagiellonią Białystok 1:3.

W tym sezonie Liga Europejska nie dla Zawiszy

24 lipca 2014 20:52 | Zawisza

Zawisza przegrał na własnym stadionie 1:3 z Zulte Waregem. Niebiesko-czarni po dwóch meczach zakończyli przygodę z Ligą Europejską.

Francky Dury. Fot. (jn)

Francky Dury: Zrobimy wszystko, by zakwalifikować się

23 lipca 2014 22:49 | Zawisza

Piłkarze Zulte Waregem ze spokojem czekają na rewanżowy mecz z Zawiszą. Wierzą w awans do kolejnej rundy Pucharu Europy. Pierwszy mecz wygrali 2:1.

Jorge Paixao: Zrobimy wszystko, żeby awansować

23 lipca 2014 21:52 | Zawisza

Piłkarze Zawiszy gotowi i optymistyczni przed rewanżem z Zulte Waregem. Trener i zawodnicy podkreślali, że zrobią wszystko, by awansować. W Belgii tydzień temu było 2:1 dla Belgów.

2:0 z Koroną na inaugurację ekstraklasy

20 lipca 2014 18:48 | Zawisza

Pół godziny dobrej gry zobaczyli nieliczni kibice na inaugurację ekstraklasy. Zawisza w drugiej połowie meczu pewnie wypunktował kielecką Koronę, a zwycięstwo mogło być bardziej okazałe niż 2:0.