Zawisza

Zawisza wrócił do gry! Wygrał z Bełchatowem 2:1

20 października 2014 21:17 | Zawisza

Po 3 miesiącach bez zwycięstwa Zawisza przerwał fatalną passę i zasłużenie pokonał dzisiaj na własnym stadionie PGE GKS Bełchatów 2:1.

Zawisza bez szans w meczu z Pogonią

5 października 2014 18:57 | Zawisza

Zawisza przegrał w Szczecinie z Pogonią 3:0 i miał szczęście, że na takim wyniku mecz się skończył.

Z Ruchem jest punkt i wrócił Michał Masłowski

27 września 2014 18:42 | Zawisza

Zawisza zremisował z Ruchem 1:1. Bydgoszczanie byli lepsi, ale udowodnić tego nie potrafili.

Zawisza nie obroni Pucharu Polski. Kolejna klęska

24 września 2014 21:52 | Zawisza

Fatalna ligowa passa Zawiszy objęła również rozgrywki o Puchar Polski. Obrońca Pucharu Polski nie sprostał Podbeskidziu Bielsko-Biała i przegrał na własnym boisku 0:2.

Zawisza po raz 8. rozbity

20 września 2014 23:50 | Zawisza

Zawisza przegrał z Lechem aż 6:2. To ósma porażka z rzędu.

W meczu z Wisłą Zawisza się jeszcze nie przełamał

12 września 2014 22:08 | Zawisza

Zawisza nie dał rady pokonać Wisły Kraków i przegrał siódmy mecz z rzędu. Nieliczni kibice oglądali bardzo dobry mecz, ale bydgoszczanie strzelili tylko dwie bramki, a goście cztery.

Nowym trenerem Zawiszy Mariusz Rumak

2 września 2014 10:40 | Zawisza

Kryzys w Zawiszy zażegnać ma Mariusz Rumak. Z początkiem września został trenerem bydgoskiej drużyny.

Jorge Paixao. Fot. (jn)

Radosław Osuch podziękował Jorge Paixao

30 sierpnia 2014 22:03 | Zawisza

Jorge Paixao nie jest już trenerem piłkarzy Zawiszy. Po szóstej z kolei porażce w ekstraklasie odchodzi za porozumieniem stron.

Nam strzelać nie kazano! Zawisza - Piast 0:3

29 sierpnia 2014 21:24 | Zawisza

W Gliwicach nie było przełamania kryzysu. Zawisza okazał się zbyt słaby, by pokonać ambitnie walczącego Piasta.

Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza wraca na Gdańską

27 sierpnia 2014 23:16 | Zawisza

Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza (współwłaściciel WKS Zawisza Bydgoszcz S.A.) porozumiało się z CWZS Zawisza w sprawie zasad korzystania z obiektów sportowych zarządzanych przez CWZS.

Przygnębiające 0:2 Zawiszy z Lechią. Drużyny jak nie było, tak nie ma

22 sierpnia 2014 21:42 | Zawisza

Kryzys w Zawiszy trwa. Po słabym spotkaniu na stadionie przy Gdańskiej Lechia wypunktowała Zawiszę 2:0.

Beniaminek z Łęcznej wypunktował Zawiszę 5:2

16 sierpnia 2014 18:53 | Zawisza

Piłkarze Zawiszy przegrali w Łęcznej z beniaminkiem ekstraklasy. Fatalny mecz zagrała defensywa bydgoskiego zespołu.

Jorge Kadu - 1:0! Fot. (jn)

Zawiszy porażka na życzenie własne

10 sierpnia 2014 20:12 | Zawisza

W pierwszej połowie Zawisza zagrał dobry mecz, ale zmarnował wiele świetnych sytuacji. Po przerwie nonszalancji nie wyeliminował, a ambitni górale z Podbeskidzia zagrali lepiej i wygrali w Bydgoszczy 2:1!

Krzysztof Bess. Fot. (jn)

Już wiadomo, o co chodzi z herbem klubu Zawisza

8 sierpnia 2014 17:00 | Zawisza

Krzysztof Bess, wiceprezes Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza dokładnie wyjaśnił podłoże sporu o używanie herbu klubu. Na podstawie kilkostronicowego oświadczenia, które odczytał na konferencji prasowej, odtworzyliśmy bieg wydarzeń.

Sąd polubowny na wniosek Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza

7 sierpnia 2014 23:34 | Zawisza

Stanisław Żołnowski złożył na konferencji prasowej szczegółowe sprawozdanie z utrudniania Stowarzyszeniu Piłkarskiemu Zawisza prowadzenia statutowej działalności. Dziennikarze otrzymali również kopie korespondencji na linii ratusz – CWZS – SP.