W meczu 4. kolejki Tauron 1. Ligi BKS Visła Proline Bydgoszcz wygrała w Spale z SMS PZPS 3:0. MVP został wybrany Damian Wierzbicki.

Mecz w Spale z SMS PZPS to drugi mecz w nowym sezonie i drugie zwycięstwo Visły. Bydgoszczanie nie mieli problemów z pokonaniem beniaminka jedynie w drugim secie. W pozostałych odsłonach spotkania toczyła się wyrównana walka. W ostatnim secie zwycięstwo bydgoszczan pewnym atakiem przypieczętował Gałabow.

Za tydzień w sobotę, 16 października, w Łuczniczce Visła zmierzy się z KKS-em Mickiewiczem Kluczbork. Początek meczu o godz. 17:00.

SMS PZPS Spała przegrał z BKS Visła Proline Bydgoszcz 0:3 (25:27, 13:25, 20:25)

SMS PZPS: Majchrzak, Szymandera, Kubicki, Nowik, Kufka, Śliwka oraz Olszewski, Hawryluk (libero), Peryt, Nowak, Zawadzki

BKS Visła Proline: Gałabow, Kowalski, Wierzbicki, Gutkowski, Radziwon, Masny oraz Sternik, Bonisławski (libero)