W meczu 13. kolejki TAURON Ligi Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz pokonały w Pile Enea PTPS 3:0. MVP: Regiane Bidias.

W ostatnim ligowym meczu 2020 roku Pałac wygrał w Pile z ostatnim w tabeli TAURON Ligi PTPS-em w trzech setach. Tylko drugi set był dla bydgoszczanek łatwą przeprawą. Pierwsza i ostatnia odsłona meczu to walka o każdy punkt do samego końca. W ostatnim secie bydgoszczanki decydujący o zwycięstwie punkt zdobyły w 9. meczbolu!

W nowym roku pierwszy ligowy mecz Pałac rozegra w Łuczniczce 11 stycznia. Zmierzy się z łódzkim ŁKS-em Commerceconem.

Enea PTPS Piła - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz 0:3 (24:26, 13:25, 31:33)

Enea PTPS: Pelczarska, Wystel, Gawlak, Bartkowska, Gądek, Ponikowska, Bodasińska (libero), Pawłowska (libero) oraz Łyszkiewicz

Polskie Przetwory Pałac: Żurowska, Różyńska, Lijewska, Bidias, Ziółkowska, Mazurek, Jagła (libero) oraz Dascalu, Hawryła, Reiter, Michalewicz