Piłkarze Zawiszy, przy dopingu kilku setek kibiców, pokonali w Potulicach na inaugurację A klasy GLKS Dobrcz 3:0.

Ponad 20 minut potrzebował Zawisza na sforsowanie obrony pierwszego rywala w A klasie. Bramka padła po szybkim kontrataku. Jako pierwszy w sezonie na listę strzelców wpisał się Adrian Brzeziński. Po półgodzinie było 2:0. Bramkę zdobył Artur Cielasiński.

Po przerwie tempo meczu spadło. Dobrcz próbował atakować, ale obrońcy Zawiszy stanowili dla nich barierę nie do przejścia. Niebiesko-czarni po serii rzutów rożnych kolejną skuteczną akcję przeprowadzili tuż przed końcem meczu, a wynik spotkania ustalił na 3:0 Patryk Straszewski.

Zawisza Bydgoszcz - GLKS Dobrcz 3:0 (2:0)

Zawisza: Jan Stypczyński - Patryk Szymański, Bartosz Stoppel, Tomasz Detmer, Artur Cielasiński, Adrian Brzeziński, Patryk Błażejewicz, Adam Wiśniewski, Wojciech Ruczyński, Patryk Bereza, Paweł Kanik

GLKS Dobrcz: Szymon Gawron - Leszek Benditt, Tomasz Kurzawski, Paweł Płotkowski, Mikołaj Płotkowski, Tomasz Bogusławski, Kamil Gruszka, Paweł Brążkiewicz, Daniel Bandyszewski, Mikołaj Raniszewski, Łukasz Jaruszewski