W meczu 8. kolejki Basket Ligi Kobiet Artego Bydgoszcz przegrało w Gorzowie Wielkopolskim z PolskaStrefaInwestycji Eneą 77:94.

Do ostatniej kwarty Artego toczyło wyrównany mecz. Spotkanie rozstrzygnęło się w ostatnich 10 minutach. Bydgoszczanki nie dotrzymały kroku ofensywnie grającym gospodyniom i wyraźnie przegrały mecz. Druga porażka zepchnęła Artego na trzecie miejsce w  tabeli.

Kolejny mecz Artego zapowiada się emocjonująco. Bydgoszczanki, za tydzień, w niedzielę, 1 grudnia zmierzą się w Artego Arenie z CCC Polkowice.

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz 94:77 (28:26, 19:17, 18:18, 29:16)

PolskaStrefaInwestycji Enea: Juskaite 23, Green 21, Copper 15 (13 zb), Prezelj 14, Dźwigalska 0 oraz Maiga 17, Jackson 4, Kaczmarczyk 0, Keller 0. Matkowska 0

Artego: O'Neill 23, Międzik 19, Miskiniene 14 (10 zb), Poboży 8, Kiesel 4 oraz Rymarenko 7, Michałek 1, Świątkowska 0