W meczu 18. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet Artego Bydgoszcz przegrało z Pszczółką Lublin 72:76.

Artego przegrało kolejny mecz we własnej hali i notuje bilans gorszy niż w meczach wyjazdowych (5:3 do 6:1). Bydgoszczanki wygrały zaledwie jedną kwartę. Przegrały pierwszą połowę różnicą 8 punktów i tej straty nie było w stanie odrobić. Mecz był wyrównany, a lublinianki rozstrzygnęły spotkanie na swoją korzyść większą skutecznością w rzutach za trzy punkty (Artego 5/19 - 26,3% przy 10/27 - 37% Pszczółki).

W kolejnym ligowy meczu Artego zmierzy się w Gdynia z trzecią drużyną tabeli Arką, z którą w Bydgoszczy przegrało 59:65.

Artego Bydgoszcz - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 72:76 (15:21, 16:18, 21:17, 20:20)

Artego: Dragana Stanković 20, Elżbieta Międzik 15, Agnieszka Szott-Hejmej 12, Ziomara Morrison 10, Julie McBride 1 oraz Tamara Radočaj 6, Alexis Hornbuckle 6, Karolina Poboży 2

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS: Brianna Kiesel 18, Sheniqua Greene 17, Dajana Butulija 7, Dorota Mistygacz 3, Magdalena Szajtauer 0 oraz Kateryna Rymarenko 17, Julia Adamowicz 11, Dominika Poleszak 2, Martyna Cebulska 1