W meczu 22. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet Artego Bydgoszcz pokonało po dogrywce  InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 81:78.

Koszykarki Artego po wysoko wygranej pierwszej kwarcie miały duże trudności z pokonaniem InvestInTheWest Enei Gorzów Wielkopolski. Rywalki przez trzy kwarty systematycznie odrabiały stratę i po skutecznym finiszu doprowadziły do remisu. Na półtorej minuty przed końcem dogrywki był remis (75:75). Rzuty Szot-Hejmej i Hornbuckle dały bydgoszczankom 4-punktowe prowadzenie, którego nie dały sobie odebrać.

Za tydzień, 16 marca, Artego czeka trudny mecz w Krakowie z Wisłą, która dzisiaj rozgromiła Ślęzę Wrocław 72:46.

Artego Bydgoszcz - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 81:78 (24:14, 15:16, 17:19, 11:18, d: 14:11)

Artego: Dragana Stanković 20, Ziomara Morrison 14, Agnieszka Szott-Hejmej 12, Elżbieta Międzik 9, Julie McBride 7 oraz Alexis Hornbuckle 13, Tamara Radočaj 4, Karolina Poboży 2

InvestInTheWest Enea: Kyara Linskens 18, Maryia Papova 17, Ariel Atkins 14, Sharnee Zoll-Norman 8, Daria Stelmach 3 oraz Laura Juskaite 16, Annamaria Prezelj 2, Katarzyna Dźwigalska 0, Julija Rytsikowa 0, Agnieszka Fikiel 0.