W meczu 3. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet Artego Bydgoszcz pokonało  w Gdańsku  Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 60:54.

Drugie zwycięstwo w koszykarskiej ekstraklasie wywalczyły koszykarki Artego. Po ciężkim meczu w Gdańsku pokonały Sunreef Yachts Politechnikę Gdańską. Bydgoszczanki mecz nie rozpoczęły najlepiej. Po pierwszej kwarcie przegrywały różnicą 11 punktów. Gospodynie wyższość przyjezdnych uznały w drugiej połowie meczu. Artego do zwycięstwa poprowadziła Dragana Stankovic, zdobywczyni 20 punktów.

Sunreef Yachts Politechnika Gdańska - Artego Bydgoszcz 54:60 (21:10, 11:11, 10:22, 12:17)

Politechnika: Maegan Conwright 18, Martyna Pyka 12, Paulina Szymańska 10, Agnieszka Haryńska 5, Annika Holopainen 3, Karolina Strzelczyk 2, Martyna Koc 2, Marianna Duszkiewicz 2, Syliwa Bujniak 0.

Artego: Dragana Stanković 20, Ziomara Morrison 11, Agnieszka Szott-Hejmej 11, Tamara Radaocaj 8, Karolina Poboży 6, Elżbieta Międzik 4, Monica Engelman 0.