Koszykarki Artego Bydgoszcz przegrał mecz o finał Suzuki Puchar Polski Kobiet z CCC Polkowice 64:72.

W pierwszej kwarcie półfinałowego meczu o Puchar Polski w Lublinie koszykarki Artego rozgrały doskonałą partię w obronie, a  celne trafienia Kiesel wyprowadziły bydgoszczanki na prowadzenie.. Po zmianie stron role się odwróciły.i do przerwy CCC uzyskało trzypunktową przewagę (27:24). Po przerwie dalej znakomicie w ataku spisywała się Kiesel (27 pkt.), ale CCC z równie świetną rzutowo Conde (22 pkt.) wypracował 10-punktową przewagę przed ostatnią odsłoną meczu, którą bydgoszczanki były w stanie zmniejszyć  tylko o dwa punkty.

Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice 64:72 (15:9, 9:18, 15:22, 25:23)

Artego: Brianna Kiesel 27, Jennifer O'Neill 13, Laura Miškiniene 7, Elżbieta Międzik 5, Karolina Poboży 2 oraz Karina Michałek 7 i Kateryna Rymarenko 3

CCC: María Conde 22, Artemis Spanou 13, Denesha Stallworth 11, Weronika Gajda 10, Miljana Bojović 4 oraz Ana-Maria Filip 11, Danielle Robinson 1, Monika Naczk 0