W półfinałowym meczu o Suzuki Puchar Polski CCC Polkowice rozgromiło obrońcę trofeum, Artego Bydgoszcz, 78:45.

W meczu ligowym w Artego Arenie, 6 stycznia, Artego pokonało CCC Polkowice 72:68. Niecałe dwa tygodnie później, mistrzynie Polski w półfinałowym meczu o Suzuki Puchar Polski wzięły na bydgoszczankach srogi rewanż.

Przez trzy kwarty bydgoszczanki były tłem dla rywalek. Po 5 minutach gry było 13:0 dla polkowiczanek. Pierwsze dwa punkty dla Artego Szott-Hejmej zdobyła po 5 min. 10 sek. gry. Zaledwie co czwarty rzut zawodniczek Artego za dwa punkty (26%) był celny. Skuteczność polkowiczanek była ponaddwukrotnie wyższa (56%). W pierwszej kwarcie Artego zdobyło 5 punktów, a w trzeciej - 6.  Dopiero w ostatnich 10 minutach obrońca Pucharu Polski doszedł do głosu, zmniejszając rozmiary klęski.

CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz 78:45 (18:6, 23:14, 23:5, 14:20)

CCC: Tiffany Hayes 18, Temi Fagbenle 13, Styliani Kaltsidou 10, Lynetta Kizer 8, Karolina Puss 7, Johannah Leedham-Warner 6, Jasmine Thomas 5, Agnieszka Kaczmarczyk 4, Dominika Owczarzak 2, Julia Tyszkiewicz 0.

Artego: Julie McBride 9, Ziomara Morrison 7, Karolina Poboży 7, Elżbieta Międzik 5, Tamara Radocaj 5, Alexis Hornbuckle 4, Agnieszka Szott-Hejmej 4, Dragana Stanković 2, Paulina Kuczyńska 2.