Glucose ROW rozpoczął mecz od skutecznych ataków i po pierwszej kwarcie prowadził 23:10. Jednak już w drugiej kwarcie kontrola meczu przeszła w ręce przyjezdnych. Do przerwy nie zawodziła jedynie debiutująca w Artego Chineze Nwagbo. Po przerwie Artego ruszyło już do frontalnej ofensywy. Do zwycięstwa poprowadziła bydgoszczanki Julie McBride, która rozegrała znakomitą partię. Świetną skuteczność na tablicach pokazała Amisha Carter (17 zbiórek). I ostatecznie Artego wygrało 75:62. Po 18 punktów uzbierały Nwagbo i McBride.

Glucose ROW Rybnik – Artego Bydgoszcz 62:75 (23:10, 12:17, 13:27, 14:21)

ROW: Mingo 20, Rymarenko 17, Robinson 9, Radwan 8, Motyl 6, Stelmach 2, Paździerska 0, Zielonka 0, Oskwarek 0.

Artego: Nwagbo 18, McBride 18, Krężel 13, Koc 12, Carter 10, Mowlik 2, Bekasiewicz 2, Gala 0, Szybała 0, Tellier 0.