Koszykarki Artego pokonały w ostatnim ligowym meczu roku 2017 PGE MKK Siedlce 84:64.

W 13. kolejce Basket Ligi Kobiet Artego pewnie pokonało przedostatnią drużynę tabeli. Siedlczanki w drugiej kwarcie próbowały walczyć o dobry wynik w Artego Arenie, ale po przerwie bydgoszczanki panowały w pełni nad przebiegiem meczu. Ostatecznie wygrały różnicą 20 punktów. Rok 2017 kończą na drugim miejscu w tabeli, tracąc do Wisły Kraków 1 punkt.

Jeszcze przed świętami, 21 grudnia o godz. 18, Artego rozegra w Bydgoszczy rewanżowy mecz rundy play-off Pucharu Europy z węgierskim Aluinvent DVTK Miszkolc.

Artego Bydgoszcz - PGE MKK Siedlce 84:64 (21:11, 19:22, 30:20, 16:11)

Artego: O'Neill 21, McBride 14, Międzik 11, Żurowska-Cegielska 10, Stallworth 9, Szott-Hejmej 6, Stanković 4, Kuczyńska 4, Bujniak 3, Poboży 2, Adamowicz 2, Niedziółka 0.

PGE MKK: Parysek-Bochniak 14, Stępień 14, Alikina 14, Trzeciak 10, Lapszynski 6, Gajw 3, Kondus 2, Żukowska 1, Mołłov 0.