Dla Artego mecz z Zagłębiem nie był spacerkiem. W pierwszej połowie rywalki nie ustępowały faworyzowanym bydgoszczankom. Dopiero po przerwie gospodynie przechyliły szalę zwycięstwa na swoją stronę. Niesamowitą serię zanotowała Karina Szybała, która trafiła sześć rzutów zza linii 6,75.

Drużyna z Elżbietą Międzik, DeNesha Stallworth i Anne Marie Armstrong w składzie miała więcej atutów niż rywalki. Osamotniona Swanier nie była w stanie uratować Zagłębie przed porażką.

Artego Bydgoszcz – JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 90:72 (24:17, 20:26, 22:11, 24:18)

Artego: Międzik 22, Stallworth 22, Szybała 18, Armstrong 16, Reid 10, Niedźwiedzka 2, Kocaj 0, Suknarowska 0, Szczechowiak 0.

JAS-FBG Zagłębie: Swanier 22, Michael 14, Rozwadowska 13, Dobrowolska 10, Middleton 8, Antczak 5, Kaczor 0.