Artego wysoko wygrało trzecią kwartę w wyjazdowym meczu z gorzowskimi akademiczkami. Trzecie dziesięć minut meczu było dla gospodyń bokserskim nokautem. Tylko trzy ich rzuty znalazły drogę do kosza.
Do przerwy mecz był wyrównany, a dzięki lepszej pierwszej kwarcie gospodynie prowadziły pięcioma punktami. Po klęsce w trzeciej odsłonie spotkania gorzowianki próbowały odrobić punktowe straty, ale bez powodzenia.

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. – Artego Bydgoszcz 65:71 (21:16, 13:13, 7:25, 24:17)

KSSSE AZS PWSZ: Brown 17, B.Jaworska 16, Goodrich 12, Cain 7, Naczk 5, Dźwigalska 4, Szajtauer 2, Czarnodolska 2.

Artego: Reid 22, Carter 16 (13 zb.), McBride 12, Międzik 10, Morris 7, Fikiel 2, Koc 1, Pawlak 1.