Koszykarze Banku Pocztowego Astorii pokonali na wyjeździe Czarnych Słupsk 92:90.

Bardzo dobry mecz rozegrali koszykarze Astorii z Czarnymi w Słupsku. Tylko pierwsza kwarta należała do gospodarzy. Potem bardziej wyrównany zespół Astorii systematycznie odrabiał straty. Końcówka meczu była dramatyczna. Na minutę i 45 sekund przed końcem był remis 86:86. W trzech końcowych akcjach za dwa punkty Kukiełka, Grod i Śpica nie zawiedli, natomiast gospodarze chybiali częściej. Na sekundę przed końcem chybił również Wyszkowski przy próbie za trzy punkty.

Już w środę, 7 listopada, Astorię czeka jeszcze trudniejsze zadanie. Bydgoszczanie zagrają w Lesznie z Jamalexem Polonią, drużyną, która we własnej hali jeszcze nie przegrała i jest wiceliderem tabeli I ligi.

STK Czarni Słupsk - Enea Astoria Bydgoszcz 90:92 (28:19, 17:25, 23:25, 22:23)

STK Czarni: Kordalski 20, Wyszkowski 18, Jakubiak 15, Seweryn 11, Cechniak 10, Długosz 8, Rypiński 8, Powideł 0.

Enea Astoria: Dłuski 17, Śpica 17, Szyttenholm 13, Frąckiewicz 12, Kukiełka 11, Nowakowski 10 (11 as.), Aleksandrowicz 7, Grod 5, Kndraciuk 0.