W pierwszej połowie bardziej doświadczony zespół Astorii zdominował mecz. Po kilkunastu minutach bydgoszczanie zdobyli 20-punktową przewagę, choć tuż przed przerwą gospodarze zredukowali ją do 15 punktów.

Po przerwie Śląsk poprawił skuteczność i odrobił część strat, ale w ostatniej kwarcie bydgoszczanie kontrolowali wynik i utrzymali kilkupunktową przewagę.

Po zwycięstwie Astoria awansowała na 9. miejsce w tabeli i ciągle zachowuje szanse na grę w play-off.

Exact Systems Śląsk Wrocław – Astoria Bydgoszcz 82:88 (14:25, 19:23, 26:15, 23:25)

Śląsk: N. Kulon 16, M. Kulon 14, Stawiak 11, Jakubiak 10, Hajnsz 10, Wilczek 10, Musiał 5, Czyżnielewski 4, Pruefer 2.

Astoria: Laydych 22, Grod 20, Robak 19, Szyttenholm 12, Barszczyk 5, Lewandowski 5, Łucka 3, Fatz 1, Kutta 1.