Wynik 14:0 po niecałych trzech minutach gry wskazywał, że Astoria dramatycznie źle rozpoczęła mecz w Prudniku. Po tym fatalnym początku bydgoszczanie zaczęli grać i szło im nie najgorzej. Gdy pod koniec trzeciej kwarty Grod doprowadził do remisu 61:61 mecz rozpoczął się od początku. Ostatnie dwie minuty kwarty bydgoszczanie zagrali niestety nieuważnie i jak na początku meczu stracili 6 punktów.

W ostatniej odsłonie Astoria doszła gospodarzy na odległość jednego punktu (69:68), ale końcówka spotkania należała do gospodarzy.

meritumkredyt Pogoń Prudnik ? Astoria Bydgoszcz 87:81 (28:14, 21:23, 18:24, 20:20)

Pogoń: Bogdanowicz 16, Mordzak 14, Madziar 12, Stalicki 11, Bodziński 10, Moczulski 10, Chmielarz 5, Cichoń 5, Leszczyński 4.

Astoria: Szyttenholm 16, Piotr Robak 14, Mazur 11, Laydych 10, Lewandowski 9, Grod 8, Fatz 8, Łucka 4, Barszczyk 1, Kutta 0.