Koszykarze Astorii pewni dzisiaj wypunktowali ostatni zespół I ligi AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice. Przez trzy kwarty kibice w hali przy ul. Waryńskiego obserwowali wyrównany mecz. Dopiero w ostatnich 10 minutach gospodarze rozmontowali zespół gości i odnieśli wysokie zwycięstwo.

Wygrana z Katowicami pozwoliła Astorii zachować 8. miejsce w tabeli (przy jednym meczu zaległym).

Astoria Bydgoszcz – AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 100:74 (26:22, 24:20, 18:18, 32:14)

Astoria: Robak 23, Grod 19, Szyttenholm 18, Laydych 13, Mazur 11, Barszczyk 7, Lewandowski 5, Kutta 2, Wardziński 2, Łucka 0, Senski 0.

AZS AWF Mickiewicz Romus: Gospodarek 15, Szczypka 14, Nowak 13, Migała 11, Grzegorzewski 10, Piotrkowski 6, Kołakowski 2, Kozak 2, Kolenda 1, Kujon 0, Leszczyński 0.