W Siedlcach do ostatniej kwarty wcale nie zanosiło się na porażkę bydgoszczan. Astoria prowadziła trzema punktami. Dobry mecz rozgrywał Dorian Szyttenholm, nieźle w grze na tablicy spisywał się Adrian Barszczyk.
Gdy po przerwie zaczął trafiać Laydych wydawało się, że Astoria zawalczy o pierwsze w tym sezonie dwa punkty.

Niestety gra bydgoszczan w ostatniej kwarcie zacięła się. Gdy gospodarze pod rząd zdobyli 14 punktów, a wynik zmienił się na 48:59 było po meczu.

Teraz przed koszykarzami Astorii kolejny mecz wyjazdowy. W najbliższą środę o godz. 18.00 zagrają ze Spójnią Stargard.

SKK Siedlce ? Astoria Bydgoszcz 72:61 (20:15, 10:18, 15:15, 27:13)

SKK: Król 16, Sobiło 12, Pławucki 9, Szymczak 8, Paul 6 oraz Czosnowski 9, Nędzi 7, Weres 3, Stefanik 2, Zapert 0

Astoria: Szyttenholm 16, Laydych 11, Gospodarek 7, Dąbek 4, Bierwagen 2 oraz Barszczyk 6, Krefft 4, Czyżnielewski 4, Fatz 4, Motel 3