Koszykarze Astorii przegrali w Siedlcach z ostatnim w tabeli zespołem I ligi SKK 79:85.

Enea Astoria gra w kratkę. Po zwycięstwie przychodzi kolej na porażkę. Można było mieć nadzieję, że z ostatnim zespołem I ligi bydgoszczanie dadzą sobie radę, ale ta sztuka się niestety nie  udała. SKK w dziesiątym meczu w lidze odniósł pierwsze zwycięstwo.

Mecz był bardzo wyrównany. Prowadzenie zmieniało się w nim dziewięciokrotnie. W trzeciej kwarcie po znakomitych akcjach Bierwagena i Gospodarka Astoria wyszła na 7-punktowe prowadzenie (51:44) i wtedy gra bydgoszczan się załamała.  W kolejnych 6 minutach gospodarze zdobyli 22 punkty, a bydgoszczanie 7! Na 22 sekundy przed końcem przewaga siedlczan stopniała do 3 punktów, ale zwycięstwa gospodarze odebrać sobie nie dali.

SKK Siedlce po 9 porażkach odniosła pierwsze w lidze zwycięstwo.

SKK Siedlce - Enea Astoria Bydgoszcz 85:79 (20:16, 21:22, 25:20, 19:21)

SKK: Król 26, Wróbel 19, Obarek 13, Nędzi 7, Lewandowski 6, Rajewicz 5, Sobiło 4, Czosnowski 2, Stefanik 2, Migała 1.

Enea Astoria: Bierwagen 21, Grod 16, Fatz 15, Frąckiewicz 10, Gospodarek 9, Kornijec 2, Pochocki 2, Szyttenholm 2, Śpica 2, Barszczyk 0.