W pierwszej kwarcie dominowali gospodarze, w drugiej goście. Po przerwie od stanu 42:42 mecz był wyrównany i remisowy do końca.

W bydgoskim zespole na wyróżnienie zasłużył Tomasz Prostak, w końcówce obudził się Sebastian Laydych. Dobre okresy gry miał Dorian Szyttenholm. To było jednak za mało na sukces w Siedlcach. W dogrywce nerwy lepiej powściągnęli gospodarze i minimalnie mecz rozstrzygnęli na swoją korzyść.

SKK Siedlce – Astoria Bydgoszcz 88:85 po dogrywce (26:19, 16:23, 18:17, 18:19, d. 10:7)

SKK: Sobiło 25, Sulima 15, Ratajczak 12, Michalski 10, Bal 9, Gawrzydek 8, Dębski 5, Weres 4, Nędzi 0, Osiński 0.

Astoria: Prostak 29, Szyttenholm 18, Fatz 12, Laydych 11, Barszczyk 5, Kutta 5, Lewandowski 3, Krzywdziński 2, Robak 0.

Stan rywalizacji: 1-1.