W pierwszych dwóch setach bydgoszczanki bardzo ambitnie podejmowały walkę z potentatem ORLEN Ligi z Sopotu. Mecz jednak toczył się pod kontrolą rutynowanych zawodniczek PGE Atomu Trefla. W pierwszym secie tylko na początku gra toczyła się punkt za punkt. Potem bezlitośnie błędy młodych bydgoszczanek wykorzystywały rywalki. W drugim secie gospodynie objęły nawet prowadzenie 6:2, ale reakcja przyjezdnych była natychmiastowa. Od 10:10 sopocianki odzyskały kontrolę nad setem. W trzecim secie nie było niespodzianki, choć ambicji pałacankom odmówić nie można, gdy po fatalnym początku (0:6), goniły wynik. Przegrały seta i mecz po sportowej walce.

MVP: Anna Miros (PGE Atom)

Pałac Bydgoszcz – PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (18:25, 22:25, 21:25)

Pałac: Polak, Biedziak, Misiuna, Twardowska, Skorupa, Czyżnielewska, Korabiec (libero) oraz Dybek, Fojucik, Nowakowska, Bałdyga, Śmieszek

Atom: McClendon, Bełcik, Miros, Efimienko, Cooper, Kaczorowska, Durajczyk (libero) oraz Matiasowska, Kaczmar, Zaroślińska, Leys