W meczu 17. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz przegrał w Łodzi z ŁKS-em Commerceconem 1:3.

Siatkarki Pałacu po wyrównanym meczu przegrały w  czterech setach mecz z mistrzem Polski, ŁKS-em Commerceconem Łódź. W pierwszej partii spotkanie toczyło się pod dyktando gospodyń. W drugiej odsłonie równo było do stanu 10:10. Następnie punkt po punkcie przewagę uzyskały łodzianki.

W trzecim secie do walki  Pałacanki poderwała Monika Fedusio. Już na początku objęły 5-punktowe prowadzenie i nie dały sobie przewagi odebrać aż do zdobycia 25. punktu. W czwartej odsłonie bydgoszczankom niewiele zabrakło do doprowadzenia do tie-breaka. Prowadziły nawet 12:9, ale łodzianki odrobiły stratę. W końcówce meczu, gdy  przy stanie 23:22, wynik zmieniony został po weryfikacji dla ŁKS-u na 24:21, Pałacankom zabrakło atutów.

Kolejny ligowy mecz Pałac rozegra w Łuczniczce 10 lutego o godz. 17:30. Zmierzy się z Energą MKS-em Kalisz.

ŁKS Commercecon Łódź - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:18, 25:20, 18:25, 25:21)

ŁKS Commercecon: Eva Mori, Joanna Pacak, Aleksandra Wójcik, Katarina Lazović, Izabela Kowalińska, Klaudia Alagierska, Anna Korabiec (libero) oraz Natalia Skrzypkowska, Monika Bociek

Bank Pocztowy Pałac: Patrycja Balmas, Marta Ziółkowska, Anna Stencel, Magdalena Mazurek, Ewelina Żurowska, Monika Fedusio, Monika Jagła (libero) oraz Tereza Vanzurova