W zaległym meczu 2. rundy zasadniczej Energa Basket Ligi Kobiet KS Basket 25 Bydgoszcz pokonał Pszczółkę Lublin 87:77. Mecz bez udziału publiczności.

Po wysoko wygranej pierwszej kwarcie bydgoszczanki w drugiej odsłonie stanęły, oddając inicjatywę lubliniankom. W drugiej połowie mecz się wyrównał, ale w końcówce gospodynie pewnie rozstrzygnęły mecz na swoją korzyść. O zwycięstwie Basketu zdecydowała dobra skuteczność w rzutach zza linii (10/22 45,5% - Pszczółka 4/13 - 30,8%).

Po zwycięstwie Basket 25 awansował na drugie miejsce w tabeli Energa Basket Ligi Kobiet.

KS Basket 25 Bydgoszcz - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 87:77 (34:19, 11:24, 20:18, 22:16)

KS Basket 25: Jeffery 22, Evans 20, Międzik 8, Ervin 8, Michałek 7 oraz Stankiewicz 16, McBride 3, Szajtauer 3

Pszczółka: Bertsch 23, O'Neill 18, Fassina 11, Milazzo 5, Pavel 4 oraz Kośla 7, Poboży 4, Niedźwiedzka 3, Sklepowicz 2