W meczu 30 kolejki IV ligi Chemik Moderator Bydgoszcz zremisował na Glinkach z Zawiszą Bydgoszcz 0:0.

Zawisza w kolejnym meczu traci punkty i dystans Włocłavii do bydgoszczan w tabeli zmniejsza się (Dziś Włocłavia o godz. 17 gra z lokalnym rywalem - Liderem).

Zawisza w meczu przeważał, ale wynik bezbramkowy nie krzywdzi żadnej z drużyn. Okazję do strzelenia bramki mieli jedni i drudzy.

W 14 min. Piekuś przedarł się z boku pola karnego gospodarzy, wyłożył piłkę Żylskiemu, ale strzał napastnika Zawiszy był niecelny. Chemicy groźną sytuację stworzyli w 21 min.  Z wolnego dośrodkowywał Rysiewski, bramkarz Zawiszy nie sięgnął piłki, dopadł do niej Kot, ale nie wykorzystał dogodnej sytuacji. W 37 min. na bramkę Zawiszy w solowej akcji ruszył Perliński. Minął obrońców gości i zza linii pola karnego mocno strzelił, ale obok słupka.

Również w drugiej połowie gra toczyła się pod dyktando Zawiszy, ale okazji do strzelenia bramki zawiszanie nie stworzyli wiele, choć w ostatnich minutach zamknęli chemików na ich polu karnym. Rzuty rożne, dośrodkowania nie przynosiły piłkarskiego rezultatu. Tymczasem chemicy w 78 min. mogli strzelić gola po główkowej akcji napastników gospodarzy.

Ostatnie 10 minut gry to nieustający napór Zawiszy na bramkę Klona. W 87 min. zaskakujący strzał z linii pola karnego oddał Mateusz Oczkowski, ale Klon, choć zasłonięty, był na posterunku.

Chemik Moderator Bydgoszcz - Zawisza Bydgoszcz 0:0

Chemik Moderator: Klon - Kacprzak, Adamenko, Katerla (54' Sobczyk), Rysiewski, Rogowski (90' Skiba), Perliński, Pieczyński, Serafin (51' Lipkowski), Kot (86' Winiecki), Włosiński

Zawisza: Michał Oczkowski - Jastrzembski, Sochań, Żylski, Mielcarek, Prejs (67' Zniszczoł), Piekuś (80' Maciejewski), Witucki, Mateusz Oczkowski, Jaskólski (80' Czyżniewski), Kozłowski (66' Żyliński).