W meczu 20. kolejki ligi okręgowej Zawisza Bydgoszcz zremisował ze Sportisem Łochowo 0:0.

Po bezbarwnym widowisku piłkarze Zawiszy zremisowali bezbramkowo z rywalem zza miedzy, Sportisem Łochowo. Po bezbarwnej pierwszej połowie w drugiej połowie drużyny zagrały szybciej. Gospodarze przeważali, ale składnych akcji było jak na lekarstwo i bramkarze obu zespołów zachowali czyste konto.

Za tydzień, 20 kwietnia, Zawisza zagra na wyjeździe z Flisakiem Złotoria.

Zawisza Bydgoszcz - Sportis Łochowo 0:0

Zawisza: Niwiński - Cielasiński, Stoppel, Witucki, Bąk - Zniszczoł, Wiśniewski, Żurowski (86' Błażejewicz), Kanik (43' Brzeziński) - Urtnowski (64' Kozłowski) - Straszewski (75' Ruczyński).

Sportis: Dumieński - Chodlewski, Kalinowski, Podolski, Mat, Oczkowski - Żurawski, Burkiewicz, Tomczak, Słupecki, Wojciechowski, Ntuli (65' Humeniuk).