W 18. kolejce IV ligi BKS Bydgoszcz przegrał z Lechem Rypin, a Chemik Moderator Bydgoszcz wygrał w Świeciu z Wdą 2:1.

BKS Bydgoszcz nieudanie rozpoczął wiosenną rundę. W meczu z Lechem budowlani na własnym boisku przegrali 0:3. Kmiecika dwukrotnie pokonał Radosław Lewandowski (39 i 54 min.) i Martyn Trędewicz (20 min.).

BKS Bydgoszcz - Lech Rypin 0:3 (0:2)

BKS: Kmiecik - Megger, J. Chachuła, Osiński, Żurowski, Zatorski, Andrzejewski, Dudzik, Włodarczyk, Dusza, Majchrzak

----------

W meczu z Wdą Świecie chemicy prowadzenie objęli w 8 min. po strzale Gabriela Pieczyńskiego. W drugiej połowie w 72. min drugą bramkę dla gości zdobył Patryk Perliński. Dwie minuty później wynik spotkania na 1:2 z rzutu karnego ustalił Wojciech Ernest.

Wda Świecie - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:2 (0:1)

Chemik: Klon - Włosiński, Adamenko, Pieczyński, Chojnacki, Rysiewski, Maziarz, Katerla, Kot, Sobczyk, Perliński