Bydgoszczanki bardzo nieskutecznie zagrały na początku wszystkich setów. Za odrabianie strat zabierały się po pierwszej przerwie technicznej i w każdym secie ta pogoń za wynikiem kończyła się umiarkowanym powodzeniem. W pierwszym secie z 8:2 doprowadziły do 16:14, 21:19, w drugiem z 8:5 do 16:15, a nawet do remisu 21:21. Podobnie było w trzecim secie, gdy w końcówce zbliżyły się na 21:19.

Wszystkie sety Pałac przegrał, ale optymista znowu dopatrzyłby się poprawy gry. W ataku całkiem nieźle radziły sobie Julia Twardowska i Patrycja Polak. Fatalnie mecz zakończył się dla Zuzanny Czyżnielewskiej, która po jednej z akcji doznała kontuzji.

Za tydzień Pałac w Łuczniczce podejmie Legionovię. Może po 17 porażkach nastąpi w końcu przełamanie?

Budowlani Łódź – Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:22, 25:21)

Budowlani: Kajzer, Polańska, Sieczka, Popović, Pycia, Ściurka, Courtois (libero) oraz Skrzypkowska, Sikorska, Śliwa, Grajber
Pałac: Biedziak, Polak, Misiuna, Czyżnielewska, Skorupa, Twardowska, Nowakowska (libero), Korabiec (libero) oraz Dybek, Bałdyga, Śmieszek