Pierwsza partia spotkania rozpoczęła się od skutecznych ataków pałacanek. Prowadziły 3:1, 4:2, ale jak gospodynie wyrównały na 4:4 dalej set toczył się z ich minimalną przewagą. Bydgoszczanki odpuściły dopiero w samej końcówce i seta przegrały 21:25.

Przebieg drugiego seta przyniósł spore zaskoczenie. Faworyzowane łodzianki utrzymywały wynik remisowy do stanu 8:8.
Potem Pałac wykorzystywał po mistrzowsku błędy gospodyń i seta pewnie wygrał.

W kolejnych dwóch odsłonach Budowlane się otrząsnęły z niemocy i oba sety wygrały zdecydowanie.

Budowlani Łódź – Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:21, 19:25, 25:13, 25:14)

Budowlani: Vincourova, Twardowska, Polańska, Liniarska, Brzezińska, Beier, Medyńska (libero) oraz Woźniczka, Grajber, Pycia

Pałac: Pleśnierowicz, Kuligowska, Minicz, Misiuna, Krzywicka, Śmieszek, Nowakowska (libero) oraz Ziółkowska, Bałdyga, Fojucik, Maternia