W meczu 4. kolejki rundy zasadniczej Energa Basket Ligi Kobiet KS Basket 25 Bydgoszcz pokonał Energę Toruń 73:50. Mecz odbył się bez udziału publiczności.

Basket 25 łatwo wygrał derbowy mecz z toruńską Energą. W pierwszej połowie bydgoska drużyna niepodzielnie dominowała na parkiecie Areny. W pierwszej kwarcie torunianki zdobyły zaledwie 2 punkty z akcji. Skuteczność poprawiły po przerwie, gdy gospodynie zwolniły tempo rozgrywanych akcji.

KS Basket 25 Bydgoszcz - Energa Toruń 73:50 (25:6, 22:13, 13:19, 13:12)

KS Basket 25: Michałek 8, Ervin 7, Evans 5, Międzik 4, Jeffery 2 oraz Stankiewicz 14, R. Sobiech 9, Szajtauer 9, W. Sobiech 7, Zasada 6, Faleńczyk 2

Energa: Fitzgerald 20, Lewis 14, Pszczolarska 9, Grzenkowicz 3, Wieczyńska 1 oraz Ciemińska 3, Brzezińska 0, Wiewiórska 0