Koszykarki Artego po porażce 47:84 w rewanżowym meczu z Carolo Basket odpadły z rozgrywek Pucharu Europy. W Bydgoszczy Francuzki wygrały  83:62.

Bydgoszczanki nie były  faworytkami rywalizacji 1/8 Pucharu Europy  z aktualnymi wicemistrzyniami Europy, francuskim Carolo Basket. Kalkulacje na papierze potwierdziły się na boisku. Artego przegrało obydwa mecze i odpadło z rozgrywek.

10 stycznia w rewanżowym meczu francuska drużyna już w pierwszej kwarcie rozwiała wszelkie nadzieje na korzystny wynik, prowadząc po 10 minutach gry różnicą 19 punktów. Bydgoszczanki zakończyły swój udział w Europucharze w tym sezonie w meczach, których stawką był awans do ćwierćfinału.

Carolo Basket - Artego Bydgoszcz 84:47 (29:10, 18:16, 16:9, 21:12)

Carolo Basket: Clarissa Dos Santos 16, Waleria Biereżyńska 16, Kaleena Lewis 14, Sara Chevaugeon 11, Kalis Loyd 8, Hhadydia Minte 6, Marie-Eve Paget 6, Amel Bouderra 5, Ninda Meite 2, Ana Maria Filip 0.

Artego: Jennifer O'Neill 13, Dragana Stankovic 8, Julie McBride 8, Elżbieta Międzik 6, Agnieszka Szott-Hejmej 4, Karolina Poboży 4, Julia Adamowicz 2, Justyna Żurowska-Cegielska 2, Denesha Stallworth 0, Sylwia Bujniak 0.