Początek meczu należał do gorzowianek, które prowadziły nawet 13:9. Jednak już na końcu pierwszej kwarty gospodynie prowadziły dwoma punktami. O losach spotkania zadecydowała trzecia jego odsłona. Bydgoszczanki przyspieszyły, najlepsza w meczu Amisha Carter (20 pkt.) i Darxia Morris (13 pkt.) poprawiły celowniki w rzutach z dystansu.
Meczu do udanych nie zaliczy Julie McBride, która w drugiej kwarcie popełniła dwa przewinienia techniczne i została przez sędziów odesłana do szatni. Zastąpiła ją dobrze Maurita Reid.

Dzięki zwycięstwu bydgoszczanki obroniły pozycję przodownika tabeli Basket ligi Kobiet.

Artego Bydgoszcz – KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 72:55 (21:19, 14:14, 19:6, 18:16)

Artego: Carter 20, Morris 13, Koc 9, McBride 8, Międzik 8, Reid 8, Fikiel 4, Pawlak 2, Szybała 0, Niedźwiedzka 0, Felańczyk 0.

KSSSE AZS PWSZ: Brown 13, Szajtauer 9, Goodrich 9, Witkowska 8, Dźwigalska 6, Cain 4, K. Jaworska 2, Sobek 2, Naczk 2, B. Jaworska 0.