Chemik Moderator Bydgoszcz już praktycznie w III lidze. Dzisiaj pokonał Noteciankę Pakość 4:1.

Szósta w tabeli Notecianka w dzisiejszym meczu z Chemikiem nie dała sobie wbić bramki do 39 minuty. Wynik otworzył Robert Kawałek, a po przerwie na trzy gole bydgoszczan Notecianka odpowiedziała tylko jednym, uzyskanym z rzutu karnego.

Kujawianka Izbica Kujawska przegrała dzisiaj na własnym boisku 2-3 z Chełminianką Chełmno i największy rywal Chemika do awansu do III ligi odpadł z rywalizacji.  Matematyczne szanse na awans ma jeszcze... Polonia Bydgoszcz, ale Chemik ma  10 punktów przewagi, a oba zespoły mają po cztery mecze do rozegrania. W tej sytuacji świętowanie awansu chemicy muszą jeszcze odłożyć...

Chemik Moderator Bydgoszcz - Notecianka Pakość 4:1 (1:0)

Bramki: Robert Kawałek 39', Szymon Maziarz 60', Maciej Kot 68' i Michał Żurowski 74' - Kamil Kala 66' (karny)

Chemik: Fabiszewski -  Czajka, Frasz, Raszka (87' Grudziński), D. Włosiński - Osiński, Żurowski - Kot (76' Babiarz), Maziarz, Olszewski (90' Dąbek) - Kawałek (85' Nowak).