Piłkarze Chemika Moderatora przegrali pierwszy mecz po powrocie do III ligi. Ulegli w Świeciu Wdzie 0:1.

Po pierwszej wyrównanej połowie, w drugiej Wda stworzyła więcej okazji do zdobycie bramki. W 66 min. słupek po strzale Maliszewskiego uratował bydgoszczan. Sześć minut później jedyną bramkę meczu zdobył Patryk Jarantowicz.

Następny mecz chemicy rozegrają już w najbliższą środę. Podejmą Kotwicę Kołobrzeg. Początek meczu na Glinkach o godz. 16:00. Rywale bydgoszczan na otwarcie sezonu wygrali u siebie z Pogonią II Szczecin 1:0.

Wda Świecie - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:0 (0:0)

Wda: Piotrowski - Kocieniewski, Żurowski, Wróblewski, Tomczak (87' Kujawka), Dawid Wietrzykowski, Maliszewski (70' Ernest), Damian Wietrzykowski (83' Wójtowicz), Czerwiński, Wenerski, Jarantowicz (90' Ratkowski)

Chemik Moderator: Laskowski - Kacprzak (58' Frasz), Czajka, Więckowski, Włosiński, Osiński, Maziarz, Siekirka (84' Miłek), Mielcarek (74' Mik), Kot, Prejs (58' Kawałek)