W ostatnim meczu IV ligi sezonu 2020/2021 Chemik Moderator Bydgoszcz pokonał we Włocławku Lidera 5:1. Bydgoszczanie kończą rozgrywki na 3. miejscu w tabeli.

Piłkarze Chemika rozegrali dzisiaj ostatni mecz w sezonie 2020/2021. Wysoko wygrali w wyjazdowym meczu z Liderem 5:1. Po remisowej pierwszej połowie 1:1 (bramkę w 5 min. strzelił Patryk Perliński), po przerwie bydgoszczanie rozgromili gospodarzy. Dwie bramki dołożył, uzyskując hat-tricka, Perliński (57 min. i 70 min.). Na listę strzelców wpisali się również: Kamil Serafin (61 min.) i Grzegorz Adamski (90 min.).

Chemik kończy IV-ligowe boje na trzecim miejscu w tabeli (58 punktów w 30 meczach). Walka o prymat rozegra się miedzy Zawiszą Bydgoszcz i Włocłavią Włocławek. Prowadzi Włocłavia (64 pkt.). Zawisza ma punkt mniej, ale do rozegrania jeszcze trzy mecze, a Włocłavia - 2.