W meczu 32. kolejki III ligi Chemik Moderator Bydgoszcz pokonał w Koninie Górnika 3:1.

Chemicy honorowo żegnają III ligę. Dzisiaj w Koninie pokonali Górniak 3:1. Już w ósmej minucie gospodarze wyszli na prowadzenie, ale w drugiej połowie meczu Chemik strzelił aż trzy bramki. W 49 minucie wyrównał Szymon Maziarz, a w 60. i 62. minucie drugą i trzecią bramkę dla gości zdobyli Piotr Siekirka i Maciej Kot. W końcówce spotkania czerwoną kartkę obejrzał jeszcze Bartosz Śmietanko.

Za tydzień chemicy rozegrają ostatni mecz w III lidze w Bydgoszczy. W sobotę, 8 czerwca,  o godz. 16:00 podejmą Wierzycę Pelplin. III-ligowe rozgrywki zakończą w Szczecinie, 15 czerwca, meczem ze Świtem Skolwin.

Górnik Konin - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:3 (1:0)

Bramki: 8' Sebastian Kaczyński - 49' Szymon Maziarz, 60' Piotr Siekirka, 62' Maciej Kot