W meczu 25. kolejki IV ligi Chemik Moderator Bydgoszcz pokonał Lidera Włocławek 2:0.  Bydgoszczanie w tabeli ustępują jedynie liderowi - Zawiszy Bydgoszcz.

Zwyżkuje forma piłkarzy bydgoskiego Chemika. Dzisiaj w meczu na Glinkach chemicy pewnie wygrali z czwartą drużyną tabeli - Liderem Włocławek.

Już w 2. minucie meczu z podania Macieja Kota bramkę zdobył Patryk Perliński. W drugiej połowie bydgoszczanie podwyższyli wygraną. W 78 min. wynik ustalił strzałem głową Gabriel Pieczyński po wybiciu piłki  z rzutu rożnego przez Damiana Rysiewskiego.

Chemik zajmuje drugie miejsce w tabeli IV ligi. Do Zawiszy traci 3 punkty.

Chemik Moderator: Klon - Włosiński, Pieczyński, Adamenko, Kacprzak, Chęś, Rysiewski, Serafin, Katerla, Kot, Perliński

Lider: Sobczak - Makola, Jaworski, Chomicz, Pestka, Łojeczko, Dumicz, Kapica, Sobiecki, Stopczyk